czwartek, 26 styczeń 2023

Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

https://www.chocen.pl/urzad-gminy/jednostki-organizacyjne/placowki-oswiatowe/47-wilkowice/7585-uroczystosc-z-okazji-dnia-babci-i-dziadka.html
24 stycznia odbyła się w naszej szkole uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Uczniowie z kl [...] 24 stycznia odbyła się w naszej szkole uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Uczniowie z klas 0 - 3 pod opieką swoich wychowawczyń zaprezentowali przygotowane dla dziadków wiersze, piosenki i uklady taneczne. Na zakończenie dzieci z klasy 2 i 3 pokazali układ choreograficzny przygotowany pod kierunkiem pani Julii Skowrońskiej. Widzieliśmy, że nie jednej Babci i Dziadkowi ze wzruszenia popłynęła łza. Wszyscy mogą być dumni ze swoich wnucząt.
Po uroczystej akademii zaprosiliśmy miłych gości na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.
Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w organizację tego Święta,
a Kochanym Babciom i Dziadkom oraz Rodzicom za przybycie.Dyrektor Szkoły Podstawowej w Wilkowicach
Monika Leśniewska

Powrót

Polecane artykuły:


Susza- wnioski o odszkodowanie

Od 29.02.2024 r. do 15.03.2024 r. producenci rolni, w których gospodarstwach rolnych szkody w uprawach rolnych spowodowane wystąpieniem w 2023 r. suszy, gradu, deszczu nawalnego, ujemnych skutków p [...]

Przetarg na kruszywo ogłoszony

Ogłoszony został przetarg na Zakup i dostawę kruszywa drogowego wapienno-żwirowego na terenie Gminy Choceń. Oferty można składać za pośrednictwem Platformy eZamawiajacy pod adresem https://ch [...]