środa, 06 wrzesień 2023

Loteria fantowa

https://www.chocen.pl/urzad-gminy/jednostki-organizacyjne/placowki-oswiatowe/47-wilkowice/7975-loteria-fantowa.html
Dożynki gminne w Choceniu stały się  doskonałą okazją do przeprowadzenia Loterii fantowej [...]

Dożynki gminne w Choceniu stały się  doskonałą okazją do przeprowadzenia Loterii fantowej pn. „Kujawskie Granie”.  Społeczność Szkoły Podstawowej w Wilkowicach w ten sposób, chciała pozyskać środki na zakup sztandaru szkoły. Fanty zostały ufundowane przez właścicieli sklepu Lewiatan w Czerniewicach, Firmę „Anro” z Czerniewic, Panią Beatę Lewandowską prowadzącą butik odzieżowy „Stylistka New Look” w Choceniu oraz rodziców uczniów. Radny Rady Powiatu i absolwent naszej szkoły Pan Dawid Dalmann ufundował nagrodę główną – hulajnogę co stało się dodatkową zachętą do udziału w losowaniu.

Było nam szczególnie miło, że do prowadzenia loterii i pomocy nauczycielom p. Kindze Gawłowskiej i p. Iwonie Terpińskiej zgłosiły się tegoroczne absolwentki naszej szkoły Maja Michalina, Ola, Oliwia i uczeń klasy 6 Miłosz. Dzięki ich pracy wydawanie losów było sprawne a prowadzona wśród uczestników dożynek promocja stoiska poskutkowała sprzedażą 467 losów.

W sumie zebraliśmy kwotę 2322 zł.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom i fundatorom nagród za możliwość zorganizowania loterii, która stała się nie tylko sposobem na zdobycie środków finansowych , ale także wspaniałą zabawą i promocją dla naszej szkoły.

Zdobywcy nagrody głównej serdecznie gratulujemy !

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Wilkowicach
Monika LeśniewskaPowrót

Polecane artykuły:


VI Międzygminny Konkurs Piosenki Wiosennej w Choceniu

W piątek 10 maja 2024r. odbył się już VI Międzygminny Konkurs Piosenki Wiosennej w Choceniu, którego organizatorem było nasze przedszkole. Fundatorem nagród było nasze przedszkole oraz Urzą [...]

Ogłosiliśmy przetarg na przebudowę prawie 8 km dróg

Ogłoszony został przetarg na wyłonienie wykonawcy inwestycji pn. Przebudowa dróg gminnych na terenie gminy Choceń – etap II. Przedmiot zamówienia obejmuje realizację 10 odcinków dróg gminny [...]