czwartek, 19 październik 2023

Mediacje w edukacji.

https://www.chocen.pl/urzad-gminy/jednostki-organizacyjne/placowki-oswiatowe/47-wilkowice/8056-mediacje-w-edukacji.html
100%auto
Szkoła Podstawowa w Wilkowicach bierze udział w programie szkoleniowo-wdrożeniowym Instytutu Eduk [...] Szkoła Podstawowa w Wilkowicach bierze udział w programie szkoleniowo-wdrożeniowym Instytutu Edukacji Pozytywnej pn. Mediacje w edukacji. Chcąc dbać o klimat szkoły sprzyjający zdrowiu psychicznemu młodzieży zgłosiliśmy naszą szkołę do projektu współfinansowanego ze środków Narodowego Programu Zdrowia na lata 2021-2025 przekazanych przez Ministerstwo Edukacji i Nauki. W ramach uczestnictwa w projekcie nauczyciele, rodzice i uczniowie mają możliwość skorzystać z dedykowanych dla każdej z grup szkoleń związanych z mediacjami szkolnymi i rówieśniczymi jako systemu do rozwiązywania sytuacji konfliktowych, trudnych i kryzysowych. W listopadzie Szkolne Koło Mediacji, które tworzą uczniowie naszej szkoły będzie gościło lidera projektu Mediacje w edukacji.


1 22c5a
2 d6f7e

Powrót

Polecane artykuły:


Informacja WCR

9 grudnia dobiegnie końca ostatni w bieżącym roku, VIII rekordowy turnus szkolenia podstawowego w ramach Dobrowolnej Zasadniczej Służby Wojskowej, który cieszył się rekordowym zainteresowaniem [...]

Umowa na renowację budynku Urzędu Gminy w Choceniu podpisana

W dniu 30 listopada br., podpisana została umowa na realizację zadania pn. Renowacja obiektu zabytkowego w Choceniu przy ul. Sikorskiego 12. W odpowiedzi na ogłoszone postępowanie wpłynęło aż [...]