piątek, 28 kwiecień 2017

Grand Prix Rejonowego Przeglądu Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych "Maska" dla Szkoły Podstawowej w Śmiłowicach.

https://www.chocen.pl/urzad-gminy/jednostki-organizacyjne/placowki-oswiatowe/48-smilowice/4019-grand-prix-rejonowego-przegladu-teatrow-dzieciecych-i-mlodziezowych-maska-dla-szkoly-podstawowej-w-smilowicach.html
21 kwietnia 2017 r. w sali widowiskowej BCK odbył się XI Rejonowy Przegląd Teatrów Dziecięcych [...] 21 kwietnia 2017 r. w sali widowiskowej BCK odbył się XI Rejonowy Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych "Maska". W tym roku w przeglądzie wzięło udział 6 grup ze szkół podstawowych naszego regionu. Jury w składzie: przewodniczący Jan Polak (dyrektor Teatru Impresaryjnego we Włocławku), Piotr Gutowski - aktor Teatru Ludzi Upartych we Włocławku, Wojciech Łukaszewski - animator kultury o specjalności reżyser małych form teatralnych postanowiło przyznać następujące nagrody: II drugie nagrody dla: Grupy teatralnej 'Jedynka" ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Brześciu Kujawskim i dla grupy "Ustroniaki" ze Szkoły Podstawowej w Ustroniu.

Pierwszą nagrodę i jednocześnie Grand Prix po raz trzeci z rzędu otrzymała grupa "Śmiłowickie Duszki" ze Szkoły Podstawowej w Śmiłowicach. Nagroda Grand Prix daje prawo zespołowi ze Śmiłowic do udziału w Wojewódzkich Konfrontacjach Teatralnych „Teatr bez granic”. Grupę teatralną prowadzi pani mgr Elżbieta Lachendrowicz.
Serdecznie gratulujemy pani Elżbiecie Lachendrowicz i naszym młodym aktorom oraz życzymy dalszych sukcesów artystycznym.

Dyrektor Szkoły Podstawowej Sławomir Gwardecki

Powrót

Polecane artykuły:


VI Międzygminny Konkurs Piosenki Wiosennej w Choceniu

W piątek 10 maja 2024r. odbył się już VI Międzygminny Konkurs Piosenki Wiosennej w Choceniu, którego organizatorem było nasze przedszkole. Fundatorem nagród było nasze przedszkole oraz Urzą [...]

Fontanna na skwerku

Czynimy starania w zakresie rozwoju w Choceniu infrastruktury rekreacyjnej. Przygotowano stosowną dokumentację i złożono wniosek o finansowanie. Projekt obejmuje wykonanie fontanny przy ul. Sikors [...]