poniedziałek, 26 czerwiec 2017

AKCJA BEZPIECZNE WAKACJE Z ANWILEM W ŚMIŁOWICACH

https://www.chocen.pl/urzad-gminy/jednostki-organizacyjne/placowki-oswiatowe/48-smilowice/4148-akcja-bezpieczne-wakacje-z-anwilem-w-smilowicach.html
Ostatni dzień przed wakacjami zamiast zajęć w szkolnych ławkach uczniowie ze Szkoły Podstawowej [...] Ostatni dzień przed wakacjami zamiast zajęć w szkolnych ławkach uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Śmiłowicach i przedszkolaki z Prywatnego Przedszkola w Śmiłowicach spędzili na imprezie sponsorowanej przez włocławski Anwil. Była to ostatnia przed wakacjami impreza zorganizowana na nowoczesnym boisku w Śmiłowicach. Zaproszeni przez dyrektora szkoły goście: ratownik medyczny Damian Bagiński, ratownik wodny Mirosław Sikorskim i dzielnicowy PP w Choceniu Waldemar Błaszczyk oraz motocykliści przedstawili licznie zgromadzonym dzieciom i rodzicom zasady zachowania nad wodą, na drodze i w sytuacjach zagrożenia życia. Pogadanki i pokazy oraz poruszane w ich czasie tematy na pewno pomogą naszym dzieciom bezpiecznie spędzić wakacje.

Po spotkaniach z zaproszonymi gośćmi wszyscy uczniowie wzięli udział w licznych konkursach przygotowanych przez nauczycieli i wolontariuszy Anwilu. Każdy uczestnik imprezy otrzymał nagrody i słodycze ufundowane przez Anwil. Była to pierwsza i jak dowiedzieliśmy się nie ostatnia impreza zorganizowana przez szkołę i Wolontariat Anwilu. „Dzięki dofinansowaniu Anwilu mogliśmy zakupić nagrody i słodycze. Mamy nadzieję, że spotkania z ratownikiem medycznym Damianem Bagińskim, ratownikiem wodnym Mirosławem Sikorskim, naszym dzielnicowym Waldemarem Błaszczykiem oraz motocyklistami pomogą naszym uczniom bezpiecznie spędzić wakacje. Mogę tylko za tak świetną imprezę w imieniu wszystkich dzieci podziękować gościom i wolontariuszom Anwilu”.

Dyrektor szkoły - Sławomir Gwardecki

Powrót

Polecane artykuły:


Wycieczka do Warszawy

Stowarzyszenie dla Rozwoju Gminy Choceń i Szkoła Podstawowa im. Anny Wajcowicz w Śmiłowicach zaprasza społeczność naszej gminy do udziału w wycieczce do Warszawy w 80 - rocznicę wybuchu powst [...]

Wczasorekolekcje w Dursztynie.

Dzięki wsparciu Wójta Gminy Choceń w dniach 4-11 lipca grupa dzieci i młodzieży z naszej parafii uczestniczyła we wczasorekolekcjach w Dursztynie. Organizatorem i jednym z opiekunów był ks. Ma [...]