piątek, 20 październik 2017

Nauczyciele świętowali swoje święto

https://www.chocen.pl/urzad-gminy/jednostki-organizacyjne/placowki-oswiatowe/48-smilowice/4388-nauczyciele-swietowali-swoje-swieto.html
Dzień Edukacji Narodowej zwany potocznie Dniem Nauczyciela ze względów organizacyjnych w Szkole P [...] Dzień Edukacji Narodowej zwany potocznie Dniem Nauczyciela ze względów organizacyjnych w Szkole Podstawowej w Śmiłowicach świętowany był w tym roku 17 października. Uroczysty apel przygotowany przez mgr Annę Kamińską i mgr Miłosza Kierzkowskiego zorganizowano w pięknie przybranej sali OSP w Śmiłowicach. Na uroczystość zaproszono nauczycieli czynnych, pracowników obsługi i pracujących przez wiele lat w Śmiłowicach emerytów. Uroczystość uświetniła obecność sekretarza Gminy Choceń Pani Agnieszki Świątkowskiej. Uczniowie klas młodszych i starszych przedstawili montaż słowno – muzyczny poświęcony pracy nauczycieli. Kolejny raz przed sceną zaprezentował się też zespół gitarowy prowadzony przez Miłosza Kierzkowskiego. Apel zakończyły moc życzeń złożonych ze sceny przez uczniów dla wszystkich pracujących w Śmiłowicach nauczycieli, emerytów i pracowników obsługi. Do życzeń dołączył się dyrektor szkoły i przewodnicząca rady rodziców pani Aneta Klonowska.

Powrót

Polecane artykuły:


VI Międzygminny Konkurs Piosenki Wiosennej w Choceniu

W piątek 10 maja 2024r. odbył się już VI Międzygminny Konkurs Piosenki Wiosennej w Choceniu, którego organizatorem było nasze przedszkole. Fundatorem nagród było nasze przedszkole oraz Urzą [...]

Harmonogram szczepień objazdowych na wściekliznę w 2024r.