środa, 03 styczeń 2018

Jasełka w remizie OSP w Śmiłowicach

https://www.chocen.pl/urzad-gminy/jednostki-organizacyjne/placowki-oswiatowe/48-smilowice/4523-jaselka-w-remizie-osp-w-smilowicach.html
Tradycyjnie w ostatnim dniu zajęć szkolnych przed Bożym Narodzeniem uczniowie Szkoły Podstawowej [...] Tradycyjnie w ostatnim dniu zajęć szkolnych przed Bożym Narodzeniem uczniowie Szkoły Podstawowej w Śmiłowicach wystawili Jasełka.
Ponadczasowa historia narodzin Jezusa w Betlejem kolejny raz przyciągnęła uwagę licznie zebranej tym razem w remizie OSP publiczności. Wśród zaproszonych gości zasiedli m.in: Wójt Gminy Choceń - Pan Roman Nowakowski, ks. Proboszcz parafii św. Bartłomieja w Śmiłowicach - Krystian Michalak, Przewodnicząca Rady Rodziców pani Aneta Klonowska, rodzice, dziadkowie i pracownicy szkoły.

Jasełka jak co roku choć w inny sposób zostały przygotowane przez Panią Elżbietę Lachendrowicz i Pana Miłosza Kierzkowskiego.
Po przedstawieniu nastąpiło wręczenie paczek ufundowanych przez Urząd Gminy w Choceniu, oraz rozdanie nagród w konkursach plastycznych.
Na zakończenie tego wyjątkowego, świątecznego spotkania Wójt Gminy Choceń Roman Nowakowski,  dyrektor szkoły Sławomir Gwardecki, Przewodnicząca Rady Rodziców Aneta Klonowska oraz ks. Krystian Michalak złożyli wszystkim zebranym najserdeczniejsze Życzenia Bożonarodzeniowe.
Dyrekcja oraz uczniowie serdecznie dziękują panu wójtowi Romanowi Nowakowskiemu za pomoc w sfinansowaniu paczek świątecznych.                         
Dyrektor dziękuje również wszystkim młodym aktorom i ich opiekunom  za trud i czas poświęcony na przygotowanie niezapomnianego widowiska.

Przedstawienie to zostanie powtórzone 7 stycznia 2017 r. o godzinie 11.30 w kościele św. Bartłomieja w Śmiłowicach, na co w imieniu całego zespołu zapraszam.   
Sławomir Gwardecki

Powrót

Polecane artykuły:


Azbest w roku 2020

Firma US-KOM Robert Kołodziejski z Gostynina zutylizowała azbest z terenu Gminy Choceń. Zadanie pn.: „Demontaż, utylizacja i unieszkodliwianie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Choce [...]

Stowarzyszenie "Lornetka" zaprasza na darmowe wykłady, warsztaty oraz zajęcia

Drodzy seniorzy zapraszamy Was 28 lipca o godzinie 17:00 do Majątku Kaniewo (gmina Boniewo) na pierwszy wykład dotyczący Waszego bezpieczeństwa. Sfinansowany został on z ASOS czyli Rządowego Pro [...]