czwartek, 21 czerwiec 2018

„Bezpieczne Wakacje” z ANWILEM po raz drugi w Śmiłowicach

https://www.chocen.pl/urzad-gminy/jednostki-organizacyjne/placowki-oswiatowe/48-smilowice/4834-bezpieczne-wakacje-z-anwilem-po-raz-drugi-w-smilowicach.html
Przedostatni dzień przed wakacjami uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Śmiłowicach i przedszkolaki [...] Przedostatni dzień przed wakacjami uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Śmiłowicach i przedszkolaki z Prywatnego Przedszkola w Śmiłowicach spędzili w parku na imprezie sponsorowanej przez włocławski ANWIL Zaproszeni przez dyrektora szkoły goście: ratownik medyczny Damian Bagiński, drużyna OSP w Śmiłowicach pod dow.  dh Piotra Bińkowskiego przypomnieli naszym uczniom i ich rodzicom zasady udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz poznali wyposażenie i działanie ochotniczej straży pożarnej. Tematy poruszane w czasie pogadanek i pokazów na pewno im pomogą bezpiecznie spędzić wakacje. I szczęśliwie powrócić do szkoły.

Po spotkaniach z zaproszonymi gośćmi wszyscy uczniowie wzięli udział w konkursach przygotowanych przez nauczycieli i wolontariuszy ANWILU: panią Elwirę Piętowską i pana Mariusza Trzcińskiego. Każdy uczestnik imprezy otrzymał nagrodę i słodycze ufundowane przez firmę ANWIL. Była to kolejna impreza zorganizowana przez szkołę i Wolontariat ANWILU. „Dzięki dofinansowaniu ANWILU mogliśmy zorganizować  tę imprezę w naszej szkole po raz drugi. Mamy nadzieję, że spotkania z ratownikiem medycznym i strażakami – ochotnikami  pomogą naszym uczniom poznać niebezpieczeństwa jakie mogą ich spotkać w czasie wakacji. Za tak świetną imprezę w imieniu wszystkich uczniów serdecznie dziękuję naszym gościom a szczególnie wolontariuszom ANWILU”.  Dyrektor szkoły - Sławomir Gwardecki

Powrót

Polecane artykuły:


Komunikat

W związku z pracami drogowymi- budową kanalizacji deszczowej zamknięty dla ruchu będzie odcinek ul. Polnej w Choceniu : od dnia 09.11.2020 r. od  godz. 11.30 do dnia 26.11.2020 r. godz. 15.00 [...]

Pożar domu w Czerniewicach

W dniu 23.11.2020 około godziny 15 doszło do pożaru domu jednorodzinnego w Czerniewicach. Na miejscu pracowali strażacy OSP Choceń, OSP KSRG Czerniewice oraz JRG 1 Włocławek. Mieszkańcy zostal [...]