piątek, 23 marzec 2018

Pierwszy dzień wiosny w Szkole Podstawowej w Choceniu

https://www.chocen.pl/urzad-gminy/jednostki-organizacyjne/placowki-oswiatowe/49-chocen/4648-pierwszy-dzien-wiosny-w-szkole-podstawowej-w-choceniu.html
Dnia 21 marca odbył się w Szkole Podstawowej w Choceniu WIOSENNY TURNIEJ KLAS. W tym dniu uczniowi [...] Dnia 21 marca odbył się w Szkole Podstawowej w Choceniu WIOSENNY TURNIEJ KLAS. W tym dniu uczniowie przyszli do szkoły w barwach wiosny: klasy IV – na zielono, klasy V – na niebiesko, klasy VI – na pomarańczowo, klasy VII – na czerwono, klasy II Gim – na żółto, klasy III Gim – na fioletowo. Każda klasa przygotowała wcześniej skojarzenia związane z wiosną, by wspólnie wykonać wiosenny pejzaż. Wybrani uczniowie zaprezentowali także strój „Pani i Pana Wiosny”, zaprojektowany i wykonany przez  klasę. Pokazom towarzyszył podkład muzyczny, tekst komentatora, znakomite układy taneczne i genialne stroje.

Skoki kangurów, Podaj piłkę, Sadzenie ziemniaków, Kelnerzy, Skoki łańcuchowe, Najszczuplejsza klasa – to przygotowane dla uczestników konkurencje sportowe. Uczniowie mogli sprawdzić nie tylko swoją kondycję, ale również umiejętność współpracy w grupie, refleks i precyzję.

Wszyscy uczniowie, obecni w tym dniu w szkole, otrzymali IMMUNITET, dokument zwalniający w wybranym dniu z niezapowiedzianych kartkówek i odpowiedzi ustnych. Można go będzie wykorzystać tylko jeden raz do końca roku szkolnego.

Wiele klas swoim przygotowaniem, organizacją i ogromnym poczuciem humoru mile zaskoczyło swoich wychowawców i innych nauczycieli oraz uczniów.  Mamy nadzieję,  że ten dzień, co roku będzie obchodzony w podobnej atmosferze i, że nie zabraknie nam pomysłów na to,  by dobrze się bawić. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania i umilenia nam tego niezwykłego dnia.

Dziękujemy uczniom za wspaniałe prezentacje, a publiczności za gorące brawa!

Więcej zdjęć i informacji: https://spchocen.edupage.org/news/#news-1192

Samorząd Uczniowski


Powrót

Polecane artykuły:


Zespoły - "ŚMIŁOWIÓNKI" i "ZIEMIA KUJAWSKA" na VII Festiwalu Zespołów Folklorystycznych w Brześciu Kujawskim

W dniach 30 kwietnia i 1 maja 2023r. w Brzeskim Centrum Kultury i Historii "Wahadło" w Brześciu Kujawskim odbywał się VII Festiwal Zespołów Folklorystycznych im. Tadeusza Zielińskiego. Na sceni [...]