niedziela, 09 grudzień 2018

Sukces chłopców ze Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Choceniu

https://www.chocen.pl/urzad-gminy/jednostki-organizacyjne/placowki-oswiatowe/49-chocen/5154-sukces-chlopcow-ze-szkoly-podstawowej-im-janusza-korczaka-w-choceniu.html
Drużyna Chłopców znakomicie spisała się w rozgrywkach w piłkę ręczną.W finale Mistrzostw Po [...] Drużyna Chłopców znakomicie spisała się w rozgrywkach w piłkę ręczną.
W finale Mistrzostw Powiatu nasi uczniowie spotkali się z reprezentacją szkół z Lubienia Kujawskiego oraz z Fabianek. Wszystkie swoje mecze chłopcy zakończyli wysoką wygraną i tym samym otrzymali tytuł mistrza powiatu włocławskiego w piłce ręcznej w roku szkolnym 2018/2019. Jako zwycięscy finału uczniowie reprezentowali powiat na ćwierćfinałach wojewódzkich, gdzie spotkali się z reprezentantami szkół z SP Kowalewo Pomorskie oraz Zespół Szkolno – Przedszkolny nr. 1 w Rypinie. W pierwszym meczu zagraliśmy w uczniami z Rypina, mecz ten zakończył się korzystnym wynikiem 11:8 dla naszych szczypiornistów. W kolejnym meczu wystarczyło udowodnić że to nasza szkoła jest najlepsza w tym turnieju co udało się ogrywając chłopców z Kowalewa Pomorskiego 12:8.

Pełni apetytu wybraliśmy się na półfinał wojewódzki do Brodnicy, gdzie niestety musieliśmy uznać wyższość gospodarzy oraz Mistrza Miasta Włocławka. Ostatecznie swoją przygodę w roku szkolnym 2018-2019 uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Janusz Korczaka w Choceniu zakończyli na piątym miejscu w województwie Kujawsko-Pomorskim w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców.

      piłka ręczna ac6ee
Skład drużyny:
 1. Mikołajczewski Bartosz
 2. Skwarski Krystian
 3. Feliniak Jakub
 4. Rysio Miłosz
 5. Paprocki Mateusz
 6. Andrzejewski Jarosław
 7. Sobierajski Jakub
 8. Wieczorek Patryk
 9. Sudomir Gracjan
 10. Krasucki Karol
 11. Wasielewski Oskar
 12. Podgórski Bartosz
 13. Fabiański Bartłomiej
 14. Żelski Damian
 15. Seweryniak Michał
Opiekun: Radosław Chełminiak

Powrót

Polecane artykuły:


Pieniądze na inwestycje leśne lub zadrzewieniowe

Od 1 czerwca do 31 lipca 2024 roku można się ubiegać o wsparcie na: zalesianie gruntów rolnych, tworzenie zadrzewień śródpolnych, zakładanie systemów rolno-leśnych i zwiększanie bioróżnor [...]