wtorek, 16 lipiec 2019

Osiągnięcia dzieci z Przedszkola Samorządowego w Choceniui uczniów Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Choceniu w konkursach pozaszkolnych i zawodach sportowych w roku szkolnym 2018/2019

https://www.chocen.pl/urzad-gminy/jednostki-organizacyjne/placowki-oswiatowe/49-chocen/5562-osiagniecia-dzieci-z-przedszkola-samorzadowego-w-choceniui-uczniow-szkoly-podstawowej-im-janusza-korczaka-w-choceniu-w-konkursach-pozaszkolnych-i-zawodach-sportowych-w-roku-szkolnym-2018-2019.html
Oddział przedszkolny – nauczyciel prowadzący – p. Krystyna PawlickaAdrian Grzelak – II miejs [...] Oddział przedszkolny – nauczyciel prowadzący – p. Krystyna Pawlicka
Adrian Grzelak – II miejsce w konkursie „Wakacje z książką”
Sebastian Filipiak– wyróżnienie w konkursie „Wakacje z książką”
Dominik Kacperski– wyróżnienie w konkursie „Wakacje z książką”
Maria Kwiatkowska– wyróżnienie w konkursie „Wakacje z książką”
Szymon Kulik– wyróżnienie w konkursie „Wakacje z książką”
Zofia Seroczyńska– wyróżnienie w konkursie „Wakacje z książką”
Adrian Grzelak –II miejsce w konkursie „ Ferie z książką”
Jakub Jarecki - wyróżnienie w konkursie „ Budka lęgowa”
Vanessa Kubiak - wyróżnienie w konkursie „ Budka lęgowa”

Oddział przedszkolny – nauczyciel prowadzący – p. Hanna Ciesielska
Magdalena Małkowska - I miejsce w konkursie plastycznym „Ferie z książką 2019”
Aleksandra Skibińska - II miejsce w konkursie plastycznym „Ferie z książką 2019”
Nikola Zwolińska– III miejsce w konkursie plastycznym „Ferie z książką 2019”
Kacper Wiliński - wyróżnienie w konkursie plastycznym „Ferie z książką 2019”
Zuzanna Zajączkowska– III miejsce w konkursie plastycznym „Ferie z książką 2019”
Magdalena Małkowska kl. 0- III miejsce w konkursie plastycznym „Gwiazdka 2018”
Kl. I b – nauczyciel prowadzący – p. Joanna Podlaska
Mikołaj Czerwiński  kl. I b - I miejsce w konkursie „Wakacje z książką”
Brayan Szymański kl. I b – wyróżnienie w konkursie „Wakacje z książką”
Maja Kucharska kl. I b – wyróżnienie w konkursie „Słoneczniki w jesiennym      
                                            ogrodzie”
Mateusz Pszczółkowski kl. I b – wyróżnienie w konkursie „Choinka moich marzeń”
Paulina Borkowska kl. I b – wyróżnienie w konkursie organizowanym przez Straż we    
                                                  Włocławku
Jakub Bryliński  kl. I b – wyróżnienie w konkursie organizowanym przez Straż we    
                                                  Włocławku
Zuzanna Lewandowska kl. I b – wyróżnienie w konkursie „Trzej Królowie, mędrcy ze wschodu”
Kamil Komorowski kl. I b – II miejsce w konkursie Krasomówczym „Pięknie   
                                                   opowiadam polskie baśnie i legendy”
Kl. II b– nauczyciel prowadzący – p. Urszula Majchrzak
Michalina Filipiak  - II miejsce w konkursie krasomówczym  „Pięknie opowiadam
                                  polskie baśnie i legendy”
Wiktoria Świątkowska – kl. II b -II miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym „Trzej   
                                             królowie, mędrcy ze wschodu
Oskar Gołębiewski kl. II b – III miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym „Trzej               
                                                 królowie, mędrcy ze wschodu”
Magdalena Piątek kl. II b – wyróżnienie w Gminnym Konkursie Plastycznym „Trzej
                                                królowie, mędrcy ze wschodu”
Wiktoria Świątkowska kl. II b - I miejsce w konkursie  plastycznym „Gwiazdka 2018”
Michalina Filipiak kl. II b - II miejsce w konkursie  plastycznym „Gwiazdka 2018”
Aleksandra Jaworska kl. II b - III miejsce w konkursie  plastycznym „Gwiazdka 2018”
Wiktoria Świątkowska kl. II b – I miejsce w konkursie „Ferie z książką 2019”
Michał Sikorski kl. II b– II miejsce  w konkursie „Ferie z książką 2019”
Jakub Wojtczak kl. II b– III miejsce  w konkursie „Ferie z książką 2019”
Aleksandra Łukaszewicz kl. II b– III miejsce  w konkursie „Ferie z książką 2019”
Cecylia Nawrocka kl. II b – wyróżnienie w konkursie „Ferie z książką 2019”
Igor Świątkiewicz kl. II b – wyróżnienie w konkursie „Ferie z książką 2019”
Klaudia Waligórska kl. II b – wyróżnienie w konkursie „Ferie z książką 2019”
Michalina Filipiak kl. II b – wyróżnienie w konkursie „Ferie z książką 2019”
Szymon Woźniak kl. II b – wyróżnienie w konkursie „Ferie z książką 2019”
Oskar Gołębiewski kl. II b – wyróżnienie w konkursie „Ferie z książką 2019”
Magdalena Piątek kl. II b – wyróżnienie w konkursie „Ferie z książką 2019”
Aleksandra Jaworska kl. II b – wyróżnienie w konkursie „Ferie z książką 2019”
Cecylia Nawrocka kl. II b – I miejsce w konkursie „Wakacje książką”
Aleksandra Jaworska kl. II b – II miejsce w konkursie „Wakacje  z książką”
Jakub Wojtczak kl. II b – III miejsce w konkursie „Wakacje z książką”
Igor Świątkiewicz kl. II b – III miejsce w konkursie „Wakacje z książką”
Wiktoria Świątkowska kl. II b -   wyróżnienie w konkursie „Kangur Matematyczny    
                                                          2019”

Kl. III– nauczyciel prowadzący – p. Joanna Woźniak
Filip Zima kl.  III – wyróżnienie w konkursie „Kangur Matematyczny 2019”

Nauczyciel prowadzący – p. Małgorzata Pietrzak

Maria Jaskólska kl. V b– wyróżnienie w konkursie „Kangur Matematyczny 2019”
Weronika Klimek kl. VIII b - II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym”
Joanna Sokół kl. IV a - III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym”
Andrzej Karkosik kl. V b – III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym”
Maria Jaskólska kl. V b - III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym”
Weronika Klimek kl. VIII b – III miejsce w IV Powiatowym Konkursie Udzielania  
                                                    Pierwszej Pomocy
Julia Jaworska kl. VIII b – III miejsce w IV Powiatowym Konkursie Udzielania  
                                                    Pierwszej Pomocy
Wiktoria Feliniak kl. VIII b – III miejsce w IV Powiatowym Konkursie Udzielania  
                                                    Pierwszej Pomocy
Natalia Rucińska kl. III a GIM - IV miejsce w IV Powiatowym Konkursie Udzielania  
                                                        Pierwszej Pomocy
Natalia Kwiatkowska kl. III a GIM - IV miejsce w IV Powiatowym Konkursie
                                                                 Udzielania  Pierwszej Pomocy
Urszula Proszkiewicz kl. III a GIM - IV miejsce w IV Powiatowym Konkursie
                                                                 Udzielania  Pierwszej Pomocy

Nauczyciel prowadzący – p. Anna Szymańska
Marta Piastowska – kl. IV b – I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie „Wielcy Polacy dla niepodległości”
Maja Warchlewska kl. IV b – I miejsce w „Ogólnopolskim Konkursie na najładniejszy list do św. Mikołaja”
Adam Andrzejewski kl. IV a – wyróżnienie w „Ogólnopolskim Konkursie na najładniejszy list do św. Mikołaja”
Nicola Szałczyńska kl. IV b - wyróżnienie w „Ogólnopolskim Konkursie na najładniejszy list do św. Mikołaja”
Szymon Młynarkiewicz kl. IV a - wyróżnienie w „Ogólnopolskim Konkursie na najładniejszy list do św. Mikołaja”
Maja Warchlewska kl. IV b – II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Literackim
                                                     „Świąteczne zda(e)rzenie”
Zuzanna Rutkowska kl. VIII a – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Literackim  
                                                        „Świąteczne zda(e)rzenie”

Szymon Młynarkiewicz kl. IV a – III miejsce  w Ogólnopolskim Konkursie Literackim
                                                          na najładniejszy list pisany odręcznie „A jak będę  
                                                         dorosły”
Zuzanna Rutkowska kl. VIII a – II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie
                                                          Ortograficznym

Maja Warchlewska kl. IV b – III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie
                                                          Ortograficznym

Nauczyciel prowadzący – p. Małgorzata Podgórska
I miejsce w trójboju lekkoatletycznym w Mistrzostwach Powiatu Włocławskiego
VI miejsce w czwórboju lekkoatletycznym w Mistrzostwach Powiatu Włocławskiego
II miejsce w mini siatkówce w półfinale i finale w Mistrzostwach Powiatu
                 Włocławskiego
III miejsce w Powiatowych Biegach w Goreniu
III miejsce dziewczęta w Sztafetowych Biegach Przełajowych(Igrzyska Dzieci)
II miejsce chłopcy w Sztafetowych Biegach Przełajowych(Igrzyska Młodzieży
               Szkolnej)
IV miejsce dziewczęta w Sztafetowych Biegach Przełajowych(Igrzyska Młodzieży Szkolnej)
Nauczyciel prowadzący – p. Sylwia Łącka
Maria Piłatowska kl. VII a – III miejsce w II edycji gminnego konkursu wiedzy
                                                  historycznej „Polacy na frontach II wojny światowej”
Zuzanna Rutkowska kl. VIII a - III miejsce w I edycji gminnego  konkursu wiedzy
                                                     historycznej „Drogi do Niepodległości”

Nauczyciel prowadzący – p. Anna Pszczółkowska
Maria Piłatowska kl. VII a – I miejsce w Powiatowym  Interdyscyplinarnym Konkursie z Języka Angielskiego i Matematyki „ANGMAT”
Maria Piłatowska kl. VII a – II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „Liga języka angielskiego”
Maria Piłatowska kl. VII a – IV miejsce w województwie w Międzynarodowym  Konkursie Internetowym „THE BIG CHALLENGE”
Nauczyciel prowadzący – p. Katarzyna Kurkiewicz-Błaszczyk
Julita Lewandowska kl. III b GIM – I miejsce w Konkursie Piosenki i Pieśni   
                                                              Patriotycznej
Adam Lewandowski kl. VII b - II miejsce w Konkursie Piosenki i Pieśni   
                                                              Patriotycznej
Julita Lewandowska kl. III b GIM, Julia Kwiatkowska kl. III c GIM, Zuzanna Makowska kl. VII a (tercet) – I miejsce w Chodeckim Konkursie Piosenki i Pieśni   
                                                       Patriotycznej
Michalina Błaszczyk kl. IV b i  Nicola Szałczyńska kl. IV b (duet) – III miejsce
w Ogólnopolskim konkursie „Trzej królowie w tradycji i w oczach współczesnych”
Zuzanna Makowska kl. VII a i Julita Lewandowska kl. III b GIM (duet) – II miejsce
w „VII Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej”
Dominika Grześ kl. VII a – wyróżnienie w konkursie plastycznym „Uśmiech kluczem
                                               do szczęścia”
Nauczyciel prowadzący – p. Anna Pawłowska
Faustyna Rutkowska kl. VI a - I miejsce w XIII Powiatowym Konkursie
                                                       Ortograficznym  „Ortografia-nic prostszego –dla
                                                       każdego myślącego”

Faustyna Rutkowska kl. VI a -II miejsce w III Powiatowym Konkursie Ortograficznym  
                                                   „Łortokietek”

Dominik  Gabrysiak kl. VI a - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Literackim               
                                                „Moja opowieść o Świętym Mikołaju”

Nauczyciel prowadzący – p. Bożena Lewandowska
Maja Drzewiecka kl. VI b –II miejsce w konkursie „Wakacje z książką”
Wiktoria Stankiewicz kl. VI b –II miejsce w konkursie „Wakacje z książką”
Oliwier Raczkowski kl. VI b - III miejsce w konkursie „Wakacje z książką”
Jakub Filipiak kl. VII b - III miejsce w konkursie „Wakacje z książką”
Katarzyna Gołębiewska kl. VIII a - III miejsce w konkursie „Wakacje z książką”
Maria Piłatowska kl. VII a – wyróżnienie  w konkursie „Wakacje z książką”
Miłosz Grajbich kl. V a –III miejsce w konkursie „Ferie z książką 2019”
Katarzyna Gołębiewska kl. VIII a - III miejsce w konkursie „Ferie z książką 2019”
Wiktoria Majchrzak kl. VII a – I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim

                                                    „Trzej królowie w tradycji i w oczach współczesnych"

Wiktoria Majchrzak kl. VII a – II miejsce w Konkursie Recytatorskim Poezji
                                                      Regionalnej im. Franciszka Becińskiego
Wiktoria Majchrzak kl. VII a – II miejsce w Konkursie Recytatorskim Poezji
                                                       Zbigniewa Herberta
Wiktoria Majchrzak kl. VII a – III miejsce w Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy
                                                     poświęconej Fryderykowi Chopinowi
 Wiktoria Majchrzak kl. VII a – nagroda młodzieżowego jury, nagroda dyrektora,
                                                     III miejsce w Konkursie Recytatorskim Poezji
                                                    Krzysztofa Kamila  Baczyńskiego  „Znów wędrujemy
                                                   ciepłym krajem”
Andrzej Karkosik kl. V b –III miejsce w III Powiatowym Konkursie Ortograficznym         
                                              „Łortokietek”
Maria Jaskólska kl. V b - II miejsce w XIII Powiatowym Konkursie Ortograficznym    
                                           „Ortografia-nic prostszego –dla każdego myślącego”

Andrzej Karkosik kl. V b –III miejsce w XIII Powiatowym Konkursie Ortograficznym    
                                           „Ortografia-nic prostszego –dla każdego myślącego”

Oliwier Raczkowski kl. VI b – wyróżnienie w konkursie literackim „Książka na  
                                                     bezludną wyspę”
Katarzyna Gołębiewska kl. VIII a – wyróżnienie w konkursie literackim „Książka na  
                                                     bezludną wyspę”
Katarzyna Gołębiewska kl. VIII a – III miejsce w Wojewódzkim Konkursie na „List do
                                                              postaci literackiej walczącej o niepodległość  
                                                             Polski”
Nauczyciel prowadzący – p. Agata Wąsikowska
Zuzanna Makowska kl. VII a - II miejsce w Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej
Julita Lewandowska kl. III b GIM – II miejsce w Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej
Nauczyciel prowadzący – p. Wioletta Krysztoforska
Katarzyna Gołębiewska kl. VIII a – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie „Lubię niemiecki, bo …”
Hubert Młynarkiewicz kl. VII b – I miejsce w konkursie na najładniejszy kalendarz  
                                                           adwentowy
Jakub Filipiak kl. VII b – II miejsce w konkursie na najładniejszy kalendarz
                                          adwentowy
Karol Krasucki kl. VII a - III miejsce w konkursie na najładniejszy kalendarz
                                             adwentowy
Mateusz Grzelak kl. VII a - III miejsce w konkursie na najładniejszy kalendarz
                                                adwentowy
Sebastian Bagiński kl. III b GIM – laureat Kuratoryjnego Konkursu Przedmiotowego
                                                             z Języka Niemieckiego

Nauczyciel prowadzący – p. Magdalena Domżał
Herman Roksana kl. III c GIM– I nagroda w II Powiatowym Konkursie Plastycznym
                                                         o Kardynale Stefanie Wyszyńskim
Herman Roksana kl. III c GIM – wyróżnienie w konkursie „Zapobiegajmy pożarom”


Nauczyciel prowadzący – p. Magdalena Gołaszewska
Maria Piłatowska k. VII a – III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie
                                                 Matematycznym  Lubrańcu
Maria Piłatowska  kl. VII a – I miejsce w I Międzyszkolnym Konkursie
                                                   Matematycznym w Choceniu
Gracjan Sudomir  kl. VII a – I miejsce w I Międzyszkolnym Konkursie
                                                 Matematycznym  w Choceniu
Maria Piłatowska  kl. VII a – wyróżnienie w „Kangurze Matematycznym 2019”
Zuzanna Płoszaj kl. VI a  - wyróżnienie w „Kangurze Matematycznym 2019”
Maria Piłatowska  kl. VII a – I miejsce w Powiatowym Interdyscyplinarnym
                                               Konkursie z Języka Angielskiego i Matematyki „ANGMAT”

Nauczyciel prowadzący – p. Anna Bilińska
Julita Lewandowska kl. III b GIM - wyróżnienie w „Kangurze Matematycznym 2019”
Weronika Piastowska kl. VIII a – II miejsce w  I Międzyszkolnym Konkursie
                                                          Matematycznym  w Choceniu

Zuzanna Rutkowska kl. VIII a - II miejsce w I Międzyszkolnym Konkursie
                                                          Matematycznym  w Choceniu
Nauczyciel prowadzący – p. Dariusz Kolczyński
Weronika Lewandowska kl. IV b – III miejsce w I  Międzyszkolnym Konkursie        
                                                             Matematycznym w Choceniu
Maja Warchlewska kl. IV b – III miejsce w I  Międzyszkolnym Konkursie   
                                                    Matematycznym w Choceniu
Filip Czarniak kl.V a– III miejsce w I  Międzyszkolnym Konkursie   
                                      Matematycznym w Choceniu
Jowita Śmiałek kl. III a GIM – wyróżnienie w  Programowaniu Scratch
Nauczyciel prowadzący – p. Jadwiga Piotrowska
Marcin Czerniak kl. III b GIM  - finalista Kuratoryjnego  Przedmiotowego  Konkursu
z fizyki
Nauczyciel prowadzący – p. Beata Sieracka
Magdalena Kapuścińska kl. III a GIM – II miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy
                                                                        o kard. Stefanie Wyszyńskim „Po Bogu  
                                                                        najbardziej kocham Polskę”
Michał Walewicz kl. III c GIM - III miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy
                                                                        o kard. Stefanie Wyszyńskim „Po Bogu  
                                                                        najbardziej kocham Polskę”
Nauczyciel prowadzący – p. Wioletta Sikorska
Samanta Lisiecka kl. III a GIM – I miejsce Powiatowym Biegu Niepodległości
Karolina Kwiatkowska kl. III b GIM - III miejsce Powiatowym Biegu Niepodległości
II miejsce drużynowo w Powiatowym Biegu  Niepodległości
I miejsce w powiecie w piłce ręcznej
III miejsce w powiecie w  Sztafetowych Biegach Przełajowych
III miejsce w powiecie w siatkówce
I miejsce w powiecie w koszykówce
III miejsce w powiecie drużynowo  w Lekkoatletycznej Lidze Szkolnej
Samanta Lisiecka kl. III a GIM – I miejsce w biegu na 300 m
Wiktoria Seklecka kl. III a GIM - II miejsce w biegu na 100 m
Weronika Klimek kl. VIII b, Samanta Lisiecka kl. III a GIM, Wiktoria Seklecka

kl. III a GIM, Karolina Kwiatkowska kl. III b GIM – II miejsce w  powiecie w sztafecie
                                                                                          4x100 m
Karolina Kwiatkowska kl. III b GIM – III miejsce w powiecie w biegu na 600 m
Weronika Ziółkowska kl. VIII b – III miejsce w pchnięciu kulą

Nauczyciel prowadzący – p. Tomasz Chyliński
II miejsce w powiecie w Sztafetowych Biegach Przełajowych
II miejsce w powiecie w siatkówce
II miejsce w powiecie w Lidze Lekkoatletycznej
Bartłomiej Fabijański kl. III b GIM  - I miejsce w powiecie w pchnięciu kulą
Jakub Feliniak kl. III a GIM – I miejsce w powiecie w skoku wzwyż
Bartosz Mikołajczewski kl. III a GIM – II miejsce w powiecie biegu  na 300 m
Jarosław Andrzejewski kl. III b GIM – III miejsce w powiecie w rzucie dyskiem

Powrót

Polecane artykuły:


Umowa na budowę targowiska podpisana

W piątek 9 sierpnia br., podpisano umowę na „Budowę targowiska w Choceniu”. Wykonawca zadania firma Usługi Remontowo – Wykończeniowe LUX-BUD Łukasz Tyde, z Pyszkowa złożyła najkorzystni [...]