czwartek, 02 lipiec 2020

PODSUMOWANIE NAUKI W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

https://www.chocen.pl/urzad-gminy/jednostki-organizacyjne/placowki-oswiatowe/49-chocen/6129-podsumowanie-nauki-w-roku-szkolnym-2019-2020.html
Ten rok szkolny był inny niż wszystkie... Pandemia i nauka zdalna odcięły nas od siebie. Brakowa [...]

Ten rok szkolny był inny niż wszystkie... Pandemia i nauka zdalna odcięły nas od siebie. Brakowało nam spotkań z przyjaciółmi, szkolnego gwaru, wspólnych wyjazdów i najprzyjemniejszego dźwięku na świecie - dzwonka na przerwę  Po ciężkiej i wzmożonej pracy, rok szkolny dobiegł końca. Wraz z nim zmęczeni, ale zadowoleni - możemy jak zwykle pochwalić się sukcesami uczniów naszej Szkoły w nauce.

Gratulujemy wszystkim - tym z większymi i mniejszymi średnimi - wszystkim, bo każdy włożył jakiś wysiłek, aby osiągnąć tyle, na ile było go stać w tym niezwykłym czasie.

Ten rok szkolny był inny niż wszystkie…

  • Nie wystawiono żadnych ocen niedostatecznych oraz nagannych a nawet nieodpowiednich z zachowania.
  • Nagrody książkowe (średnia 4,5 - 4,74 i minimum bardzo dobre zachowanie) otrzymało 13 osób z klas 4 - 8.
  • Ocenami celującymi na świadectwie (a wystawiono ich aż 89) może pochwalić się 46 uczniów z klas 4 - 8.
  • W tym roku promocję z wyróżnieniem (średnia 4,75 lub więcej i minimum bardzo dobre zachowanie oraz brak oceny dostatecznej lub niższej) otrzymało 35 uczniów z klas 4 - 7.
  • Z wyróżnieniem szkołę ukończyło 7 uczniów. Łączna liczba absolwentów to 38 osób.

Pozostało powiedzieć już tylko jedno... WAKACJE!
Na ten czas życzymy Wam dużo słońca, radości i niezapomnianych letnich wrażeń. Bądźcie bezpieczni! Zregenerujcie siły, abyście "kiedyś tam" (czyli we wrześniu) mogli pewnie i zapałem do pracy wejść w mury swojej starej ukochanej - a absolwenci nowej i pociągająco tajemniczej - budy!

Powrót

Polecane artykuły:


Konkurs fotograficzny - Przyroda

Formularz zgłoszeniowyRegulamin

Podbudowa na ulicy Fabrycznej wykonana

Trwają prace na ul. Fabrycznej w ramach inwestycji pn Przebudowa dróg gminnych na terenie gminy Choceń – etap I. Górna warstwa podbudowy już wykonana, po południu w dniu 15 kwietnia zostanie p [...]