wtorek, 14 lipiec 2020

Osiągnięcia dzieci z Przedszkola Samorządowego w Choceniu i uczniów Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Choceniu w konkursach pozaszkolnych i zawodach sportowych w roku szkolnym 2019/2020

https://www.chocen.pl/urzad-gminy/jednostki-organizacyjne/placowki-oswiatowe/49-chocen/6154-osiagniecia-dzieci-z-przedszkola-samorzadowego-w-choceniu-i-uczniow-szkoly-podstawowej-im-janusza-korczaka-w-choceniu-w-konkursach-pozaszkolnych-i-zawodach-sportowych-w-roku-szkolnym-2019-2020.html
Oddział przedszkolny – nauczyciel prowadzący – p. Krystyna Pawlicka KONKURS CZYTELNICZY - ,,W [...] Oddział przedszkolny – nauczyciel prowadzący – p. Krystyna Pawlicka

KONKURS CZYTELNICZY - ,,WAKACJE Z KSIĄŻKĄ”

 Witold Doliński - III miejsce

 Wojciech Rutkowski - wyróżnienie

 Joanna Trawińska – wyróżnienie

KONKURS CZYTELNICZY - ,,FERIE Z KSIĄŻKĄ”

 Witold Doliński - II miejsce

KONKURS MIĘDZYSZKOLNY - ,,ZWIERZĘTA I PTAKI DZIKO ŻYJĄCE W NASZEJ OKOLICY”

 Witold Doliński – wyróżnienie

 Adam Borecki - wyróżnienie

 

 

Oddział przedszkolny – nauczyciel prowadzący – p. Monika Dengusiak

KONKURS CZYTELNICZY - ,,WAKACJE Z KSIĄŻKĄ’’

Maja Bącela – I miejsce

Szymon Ziółkowski – II miejsce

KONKURS CZYTELNICZY - ,,FERIE Z KSIĄŻKĄ”

Alicja Słupska – I miejsce

 

Kl. I a – nauczyciel prowadzący – p. Hanna Ciesielska

KONKURS CZYTELNICZY - ,,WAKACJE Z KSIĄŻKĄ’’

Magdalena Małkowska – I miejsce

Kacper Wiliński – II miejsce

Łukasz Olejnik – wyróżnienie

Fabian Michalski – wyróżnienie

KONKURS CZYTELNICZY - ,,FERIE Z KSIĄŻKĄ”

Aleksandra Skibińska – III miejsce

POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY ,,KARTKA ŚWIĄTECZNA’’

Piotr Lipiński kl. VII b został jednym z 11 laureatów konkursu (wpłynęło ponad 500 prac)

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS ,,ZWIERZĘTA I PTAKI DZIKO ŻYJĄCE W NASZEJ OKOLICY’’

Michał Skibiński – wyróżnienie

Aleksandra Skibińska – wyróżnienie

Zuzanna Zajączkowska – wyróżnienie

Nikola Zwolińska - wyróżnienie

 

Kl. I b – nauczyciel prowadzący – p. Joanna Woźniak

KONKURS CZYTELNICZY - ,,WAKACJE Z KSIĄŻKĄ’’

Szymon Adamski – III miejsce

Dagmara Masłowska – wyróżnienie

KONKURS CZYTELNICZY - ,,FERIE Z KSIĄŻKA’’

Maja Trzebuchowska – nagroda specjalna

Dominik Kacperski – II miejsce

Kl. II a – nauczyciel prowadzący – p. Elżbieta Waliszewska

KONKURS MATEMATYCZNY KANGUR

Jędrzej Mikołajczewski – wynik bardzo dobry

Franciszek Błaszczyk – wyróżnienie

POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY ,,KARTKA ŚWIĄTECZNA’’

Franciszek Błaszczyk - został jednym z 11 laureatów konkursu (wpłynęło ponad 500 prac)

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS ,,ZWIERZĘTA I PTAKI DZIKO ŻYJĄCE W NASZEJ OKOLICY’’

Daniel Pawłowski – wyróżnienie

 

Kl. II b – nauczyciel prowadzący – p. Joanna Podlaska

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS ,,ZWIERZĘTA I PTAKI DZIKO ŻYJĄCE W NASZEJ OKOLICY’’

Gracjan Waliszewski – wyróżnienie

Mikołaj Czerwiński – wyróżnienie

Paulina Borkowska – wyróżnienie

KONKURS CZYTELNICZY - ,,WAKACJE Z KSIĄŻKĄ’’

Jakub Skoczylas – II miejsce

Mateusz Pszczółkowski – wyróżnienie

KONKURS PLASTYCZNY - ,,TRZEJ KRÓLOWIE, MĘDRCY ZE WSCHODU 2020’’

Zuzanna Lewandowska – wyróżnienie

KONKURS CZYTELNICZY - ,,FERIE Z KSIĄŻKĄ’’

Zuzanna Lewandowska – II miejsce

Mateusz Pszczółkowski – III miejsce

KONKURS MATEMATYCZNY KANGUR

Gracjan Waliszewski – wyróżnienie

Kl. III a – nauczyciel prowadzący – p. Jolanta Nowodworska

KONKURS CZYTELNICZY - ,,WAKACJE Z KSIĄŻKĄ’’

Amelia Karska – wyróżnienie

KONKURS MATEMATYCZNY KANGUR

Marcel Więcławski - wyróżnienie

 

Kl. III b – nauczyciel prowadzący – p. Urszula Majchrzak

KONKURS CZYTELNICZY - ,,WAKACJE Z KSIĄŻKĄ’’

Aleksandra Łukaszewicz – I miejsce

Wiktoria Świątkowska – II miejsce

Michał Sikorski – III miejsce

Oskar Gołębiewski – wyróżnienie

XIX REJONOWY KONKURS EKOLOGICZNY SMÓLNIK 2019

Wiktoria Świątkowska – I miejsce

Jakub Wojtczak – II miejsce

KONKURS ,,POZNAJEMY POLSKIE SOWY’’

Michalina Filipiak – wyróżnienie

KONKURS PLASTYCZNY - ,,TRZEJ KRÓLOWIE, MĘDRCY ZE WSCHODU 2020’’

Wiktoria Świątkowska – I miejsce

Szymon Woźniak – III miejsce

Magdalena Piątek – III miejsce

Aleksandra Łukaszewicz – III miejsce

Oskar Gołębiewski – wyróżnienie

Jakub Wojtczak – wyróżnienie

X MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY MA KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ ,,GWIAZDKA’’

Michał Sikorski – I miejsce

Michalina Filipiak – III miejsce

KONKURS CZYTELNICZY - ,,FERIE Z KSIĄŻKĄ’’

Michał Sikorski – I miejsce

Wiktoria Świątkowska – III miejsce

Szymon Woźniak – wyróżnienie

Aleksandra Łukaszewicz – wyróżnienie

KONKURS MATEMATYCZNY KANUR

Michał Sikorski – wyróżnienie

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS ,,ZWIERZĘTA I PTAKI DZIKO ŻYJĄCE W NASZEJ OKOLICY’’

Michał Sikorski – wyróżnienie

 

Nauczyciel prowadzący – p. Katarzyna Kurkiewicz-Błaszczyk

II CHODECKI KONKURS PIOSENKI I PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ

Lena Ćwiklińska – I miejsce (soliści)

Aleksandra Łukaszewicz, Lena Ćwiklińska, Wiktoria Gawrysiak, Amelia Karska – I miejsce (zespoły)

Zuzanna Makowska – II miejsce (soliści)

Adam Lewandowski – III miejsce (soliści)

Nicola Szałczyńska, Michalina Błaszczyk, Antonina Kaniewska – wyróżnienie (zespoły)

OGÓLNOPOLSKI KONKURS ,,TRZEJ KRÓLOWIE W TRADYCJI I W OCZACH WSPÓŁCZESNYCH’’

Anna Łukaszewicz – I miejsce (mali soliści)

Amelia Karska – III miejsce (soliści I-III)

Zespół ,,Gwiazdeczki’’ – III miejsce (zespoły wokalne 6-9 lat)

Kacper Krupa – III miejsce (soliści IV-VI)

Zuzanna Makowska – I miejsce (soliści VII-VIII)

VII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PIOSENKI ŚWIĄTECZNEJ

Zuzanna Makowska – wyróżnienie

KONKURS WOKALNY DLA DZIECI I RODZICÓW

Joanna i Amelia Karskie z mamą Dominiką – nagroda specjalna

Nauczyciel prowadzący – p. Anna Szymańska

KONKURS CZYTELNICZY - ,,WAKACJE Z KSIĄŻKĄ’’

Maja Warchlewska – I miejsce

Michalina Błaszczyk – wyróżnienie

Maja Krger – wyróżnienie

KONKURS RECYTATORSKI PT. ,,O KSIĘDZU JERZYM WIERSZEM’’

Wiktoria Majchrzak – I miejsce

I ETAP 42. KONKURSU RECYTATORSKIEGO POEZJI I PROZY KUJAWSKIEJ IM. FRANCISZKA BECIŃSKIEGO

Wiktoria Majchrzak – III miejsce

XVI KONKURS RECYTATORSKI DZIECI I MŁODZIEŻY WIERSZYKARNIA

Wiktoria Majchrzak – nagroda

NAJCIEKAWSZY LIST DO ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

Marta Piastowska – I miejsce

Maja Warchlewska – II miejsce

Szymon Młynarkiewicz – III miejsce

OGÓLNOPOLSKI KONKURS ,,TRZEJ KRÓLOWIE W TRADYCJI I W OCZACH WSPÓŁCZESNYCH’’

Michalina Błaszczyk – wyróżnienie

Wiktoria Majchrzak – I miejsce

KONKURS CZYTELNICZY - ,,FERIE Z KSIĄŻKĄ’’

Maja Krüger – III miejsce

KURATORYJNY KONKURS Z JĘZYKA POLSKIEGO

Maria Piłatowska – uczennica zakwalifikowała się do etapu rejonowego

Nauczyciel prowadzący – p. Małgorzata Podgórska

GMINNE ZAWODY PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW – IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

Drużynowo – I miejsce

GMINNY TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ – IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

Drużynowo – I miejsce

PÓŁFINAŁ POWIATU PIŁKI RĘCZNEJ – IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

Drużynowo – I miejsce

FINAŁ POWIATU W PIŁCE RĘCZNEJ – IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

Drużynowo – I miejsce

ĆWIERĆFINAŁ WOJEWÓDZKI W PIŁCE RĘCZNEJ – IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

Drużynowo – I miejsce

GMINNY TURNIEJ KOSZYKÓWKI – IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

Drużynowo – II miejsce

PÓŁFINAŁ POWIATU W SIATKÓWCE CHŁOPCÓW – IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

Drużynowo – II miejsce

PÓŁFINAŁ POWIATU W SIATKÓWCE CHŁOPCÓW – IGRZYSKA DZIECI

Drużynowo – I miejsce

PÓŁFINAŁ POWIATU W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

Drużynowo – II miejsce

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE – BONIEWO

Drużynowo – II miejsce

FINAŁ WOJEWÓDZKI W PIŁCE RĘCZNEJ

Drużynowo – IV miejsce

FINAŁ POWIATU W MINISIATKÓWCE – IGRZYSKA DZIECI

Drużynowo – II miejsce

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

Drużynowo – II miejsce

XXVII BIEG NIEPODLEGŁOŚCI

Stanisław Seklecki – IV miejsce

Nauczyciel prowadzący – p. Aldona Skurzewska

XIX REJONOWY KONKURS EKOLOGICZNY SMÓLNIK 2019

Karina Sroka – wyróżnienie

Igor Skoczylas – wyróżnienie

Nauczyciel prowadzący – p. Tamara Mikołajczak

XIX REJONOWY KONKURS EKOLOGICZNY SMÓLNIK 2019

Kinga Adamczyk – wyróżnienie

Maria Piłatowska – wyróżnienie

KURATORYJNY KONKURS Z BIOLOGII

Maria Piłatowska – uczennica zakwalifikowała się do etapu rejonowego

Nauczyciel prowadzący – p. Beata Sieracka

WOJEWÓDZKI KONKURS LITERACKO – PLASTYCZNY  "JAN PAWEŁ II – NAJWIĘKSZY Z RODU SŁOWIAN"

Michalina Błaszczyk – II miejsce

Nauczyciel prowadzący – p. Dariusz Kolczyński

KONKURS MATEMATYCZNY KANGUR

Michalina Błaszczyk – wyróżnienie

Nauczyciel prowadzący – p. Magdalena Gołaszewska

KURATORYJNY KONKURS Z MATEMATYKI

Maria Piłatowska – uczennica zakwalifikowała się do etapu rejonowego

Nauczyciel prowadzący – p. Anna Pawłowska

KONKURS CZYTELNICZY - ,,WAKACJE Z KSIĄŻKĄ’’

Dominik Gabrysiak – I miejsce

Igor Skoczylas – II miejsce

Karina Sroka – III miejsce

KONKURS CZYTELNICZY - ,,FERIE Z KSIĄŻKĄ’’

Dominik Gabrysiak – I miejsce

Igor Skoczylas – II miejsce

Karina Sroka – III miejsce

Natalia Lewandowska – III miejsce

Julian Kafarski – wyróżnienie

Nauczyciel prowadzący – p. Agata Wąsikowska

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS LITERACKO – LINGWISTYCZNY             Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Maria Piłatowska – I miejsce

Maja Krüger – III miejsce

II MIĘDZYSZKOLNY KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Maria Piłatowska – I miejsce

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA JĘZYKA ANGIELSKIEGO OLIMPUS – SESJA WIOSENNA

Jakub Filipiak – laureat konkursu

Maria Jaskólska – laureat konkursu

Nicola Szałczyńska – laureat konkursu

Filip Zima – laureat konkursu

OXFORD CHALLENGE

Maria Jaskólska – awans do finału konkursu

I MIĘDZYSZKOLNY KONKURS JĘZYKOWY

Maria Piłatowska – I miejsce

Kacper Kierzkowski – II miejsce

Nauczyciel prowadzący – p. Małgorzata Rybacka

KONKURS CZYTELNICZY - ,,FERIE Z KSIĄŻKĄ’’

Agata Szadkowska – II miejsce

Nauczyciel prowadzący – p. Anna Bilińska

KONKURS MATEMATYCZNY ,,KANGUR’’

Filip Zima – wyróżnienie

Maria Jaskólska – wyróżnienie

Nauczyciel prowadzący – p. Radosław Chełminiak

HANDBALL SZKOŁA 2019

Drużynowo – III miejsce

IGRZYSKA DZIECI W PIŁCE RĘCZNEJ

Drużynowo – II miejsce

Nauczyciel prowadzący – p. Wioletta Sikorska

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE – BONIEWO

Drużynowo – III miejsce

XXVII BIEG NIEPODLEGŁOŚCI

Maja Pradun – I miejsce

Kornel Lewandowski – III miejsce

Marta Piastowska – III miejsce

FINAŁ POWIATU W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT – IGRZYSKA DZIECI

Drużynowo – III miejsce

IGRZYSKA DZIECI – KOSZYKÓWKA DZIEWCZĄT

Drużynowo – III miejsce

Nauczyciel prowadzący – p. Tomasz Chyliński

MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

Drużynowo – III miejsce

Powrót

Polecane artykuły:


Akcja doustnego szczepienia lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie

Powiatowy Lekarz Weterynarii we Włocławku informuje, iż w okresie od 4 do 17 kwietnia 2024 roku na obszarze całego powiatu włocławskiego zostanie przeprowadzona akcja doustnego szczepienia lisó [...]

Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie

Dnia 16 kwietnia br., mieliśmy zaszczyt wręczyć Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w dowód społecznego uznania dla trwałości ma [...]