wtorek, 06 wrzesień 2022

Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/23 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Choceniu

https://www.chocen.pl/urzad-gminy/jednostki-organizacyjne/placowki-oswiatowe/49-chocen/7371-rozpoczecie-roku-szkolnego-2022-23-w-zespole-szkolno-przedszkolnym-w-choceniu.html
100%auto
Tradycyjnie o godzinie 9:00 przywitaliśmy nowy rok szkolny w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Chocen [...]

Tradycyjnie o godzinie 9:00 przywitaliśmy nowy rok szkolny w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Choceniu. Podczas uroczystości obecni byli zaproszenia Goście: p. Józef Dąbrowski – Przewodniczący Rady Gminy oraz Radni Gminy Choceń: p. Włodzimierz Kacperski, p. Zenon Krzyżak oraz p. Stanisław Świątkowski, jak i oczywiście nauczyciele, pracownicy, rodzice uczniów i serce Szkoły – uczniowie.

Nadszedł czas, kiedy trzeba wrócić do nauki i pracy. Przedszkolaki z Przedszkola Samorządowego  rozpoczynają zabawę z nauką, uczniowie klas I rozpoczynają naukę, a wszyscy uczniowie będą realizować przedsięwzięcia, które mają na celu rozwój, zdobycie wiedzy (nie tylko tej szkolnej) i zdobycie solidnej podstawy do dalszego życia. Jeśli będziemy odpowiednio zmotywowani, zarówno nauka, jak i praca staną się dla wszystkich źródłem satysfakcji i zadowolenia.

Niech nadchodzący rok będzie dla wszystkich rokiem przeżytym w przyjaznej, pełnej życzliwości i zrozumienia atmosferze!

Pamiętając o wydarzeniach września 1939 roku, delegacje uczniów i nauczycieli odwiedzili pomnik podchorążego Dzimińskiego oraz złożyli kwiaty pod pamiątkowym kamieniem przy Urzędzie Gminy.

Zdjęcia z uroczystości pod linkiem: https://spchocen.edupage.org/#photos:album:1489

Powrót

Polecane artykuły:


Czerniewice widziane z lotu drona

W tym roku w Czerniewicach wykonamy prace związane z przebudową ul. Św. Antoniego. Zamontujemy także łącznie 5 mikroinstalacji na budynkach użyteczności publicznej: na remizie, parafii, ośrod [...]