wtorek, 08 listopad 2022

Ślubowanie uczniów klas pierwszych Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Choceniu

https://www.chocen.pl/urzad-gminy/jednostki-organizacyjne/placowki-oswiatowe/49-chocen/7460-slubowanie-uczniow-klas-pierwszych-szkoly-podstawowej-im-janusza-korczaka-w-choceniu.html
100%auto
26 października 2022r. w Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Choceniu odbyła się uroczysto [...]

26 października 2022r. w Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Choceniu odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania uczniów klas pierwszych. To bardzo ważne wydarzenie nie tylko dla dzieci, ale także dla ich rodziców i wychowawców.

Po powitaniu zaproszonych gości pierwszoklasiści zaprezentowali krótki program artystyczny. Wykazali się wiedzą na temat naszej ojczyzny, nauki szkolnej oraz zasad ruchu drogowego.

Bardzo ważnym i doniosłym momentem uroczystości było złożenie ślubowania  na sztandar szkoły. Aktu pasowania na uczniów dokonała Pani Dyrektor. W tym momencie najmłodsi zostali włączeni do społeczności uczniowskiej Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Choceniu. Na pamiątkę tego wydarzenia bohaterom dnia wręczono pamiątkowe dyplomy.

Oprócz gorących życzeń pierwszoklasiści otrzymali mnóstwo upominków od Pani Dyrektor, zaproszonych gości, rodziców oraz koleżanek i kolegów z oddziałów przedszkolnych, klas drugich i trzecich.

Po zakończeniu części oficjalnej zaproszeni goście oraz uczniowie klas pierwszych udali się na słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców.

Galeria zdjęć pod linkiem: https://spchocen.edupage.org/news/?gtnid=2229#photos:album:1520

Powrót

Polecane artykuły:


Ogłosiliśmy drugi przetarg na wykonanie fontanny na skwerku

Ogłosiliśmy drugi przetarg na wykonanie fontanny na skwerku w Choceniu. Oferty można składać za pośrednictwem Platformy eZamawiajacy pod adresem https://chocen.ezamawiajacy.pl do dnia 30 lipca 2 [...]

Ogólnopolska Karta Seniorów dla naszych mieszkańców

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych seniorów przystępujemy do programu „Gmina Przyjazna Seniorom - Ogólnopolska Karta Seniora - edycja Gmina Choceń”. Osoby, które ukończyły 60 rok życia [...]