poniedziałek, 05 czerwiec 2023

Dzień Dziecka w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Choceniu

https://www.chocen.pl/urzad-gminy/jednostki-organizacyjne/placowki-oswiatowe/49-chocen/7810-dzien-dziecka-w-zespole-szkolno-przedszkolnym-w-choceniu.html
100%auto
1 czerwca to jedno z najprzyjemniejszych dni w roku, święto wszystkich dzieci na całym świecie. [...] 1 czerwca to jedno z najprzyjemniejszych dni w roku, święto wszystkich dzieci na całym świecie. Ten dzień w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Choceniu również upłynął w wyjątkowej atmosferze. Zamiast tradycyjnych lekcji uczniowie uczestniczyli we współzawodnictwie sportowym „na wesoło”. Uczniowie klas młodszych rywalizowali w hali sportowej w wyścigach rzędów oraz sprawdzali swoje umiejętności piłkarskie w turnieju piłki nożnej. Uczniowie klas starszych współzawodniczyli podejmując zadania w obwodzie stacyjnym. Pokonywali m.in. zwinnościowy tor przeszkód, jeździli na deskorolce, wykazywali się celnością rzutów, toczyli oponę, skakali na skakance, sprawdzali swoją równowagę.
Dzieci miały również możliwość zabawy na dmuchanej zjeżdżalni oraz w dmuchanym zamku, uczestnictwa w dyskotece oraz projekcji filmu. Zorganizowano także słodkie niespodzianki w postaci czekoladowej fontanny i waty cukrowej.
Dzięki pomocy finansowej Pani Anety Jędrzejewskiej, członkini Zarządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego dzieci otrzymały nagrody, puchary i medale. Panu Romanowi Gołębiewskiemu - Staroście Powiatu Włocławskiego oraz Panu Romanowi Nowakowskiemu -Wójtowi Gminy Choceń dziękujemy za „dmuchane” atrakcje. Niech życie nie szczędzi Wam dobrych zdarzeń, a każdy dzień przepełnia radość i pozytywne doświadczenia. Niech uśmiech od ucha do ucha promienieje na Waszych twarzach i co dzień spotykają Was nowe przygody w gronie kochającej rodziny i wspaniałych przyjaciół.

Dyrekcja i nauczyciele ZSP w Choceniu

Zdjęcia pod linkiem: https://spchocen.edupage.org/news/?gtnid=2410#photos:album:1669

Powrót

Polecane artykuły:


DW 269 odcinek Wola Adamowa – Choceń

Spotkanie w sprawie podpisania umowy z Wykonawcą robót budowalnych dla zadania pn. „Odnowa nawierzchni  DW 269 Wola Adamowa – Choceń od km 45 + 540 do km 48+448, dł. 2,908 km”, jest pla [...]