poniedziałek, 15 październik 2018

Lista członków komisji obwodowych

https://www.chocen.pl/urzad-gminy/wybory-samorzadowe/5049-lista-czlonkow-komisji-obwodowych.html
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Choceniu ds. Przeprowadzenia Głosowania1.    Waldem [...] Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Choceniu
ds. Przeprowadzenia Głosowania

1.    Waldemar Andrzej Malinowski –Przewodniczący Komisji
2.    Agata Kulik-Zastępca przewodniczącego
3.     Marika Chojnacka- Członek Komisji
4.    Karina Iwona Kaniewska- Członek Komisji
5.    Ilona Magdalena Kołecka - Członek Komisji  
6.    Izabela Nejman - Członek Komisji
7.    Paweł Rumiński - Członek Komisji
8.    Joanna Tarczyńska - Członek Komisji
9.    Anna Bożena Woźnica- Członek Komisji

ds. Ustalenia Wyników Głosowania
1.    Monika Czaplicka –Przewodniczący Komisji
2.    Renata Maria Sokół – Zastępca Przewodniczącego
3.    Marian Górka-Członek Komisji
4.    Agnieszka Jastrzębska- Członek Komisji
5.    Kamil Klejba- Członek Komisji
6.    Iwona Agnieszka Rybacka - Członek Komisji
7.    Róża Elwira Szydłowska- Członek Komisji
8.    Jan Kazimierz Urbański- Członek Komisji
9.    Beata Wachulak - Członek Komisji
 
 
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 w Choceniu
ds. Przeprowadzenia Głosowania
1.    Przemysław Sebastian Wojtczak –Przewodniczący Komisji
2.    Violetta Urbańska-Zastępca przewodniczącego
3.    Katarzyna Herman - Członek Komisji
4.    Kinga Ewa Jarecka- Członek Komisji
5.    Katarzyna Okulska - Członek Komisji
6.    Violetta Piasecka- Członek Komisji  
7.    Karolina Trawińska - Członek Komisji
8.    Magdalena Warchlewska- Członek Komisji
9.    Beata Żychlińska- Członek Komisji
 
ds. Ustalenia Wyników Głosowania
1.    Anna Dorota Zielińska – Przewodniczący Komisji
2.    Kamil Tomasz Gołaszewski –Zastępca przewodniczącego
3.    Marta Bogdańska- Członek Komisji
4.    Grażyna Fabijańska - Członek Komisji
5.    Kacper Kolasiński - Członek Komisji
6.    Iwona Ewa Najlepsza- Członek Komisji
7.    Anna Szmajda- Członek Komisji
8.    Marta Urbańska- Członek Komisji
9.    Danuta Żelska- Członek Komisji
 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 w Śmiłowicach
ds. Przeprowadzenia Głosowania
1.    Katarzyna Matusiak –Przewodniczący Komisji
2.    Milena Anna Danielak –Zastępca przewodniczącego
3.    Dorota Adamska- Członek Komisji
4.    Marlena Jakubowska -Członek Komisji
5.    Mateusz Szymon Kubiak- Członek Komisji
6.    Roksana Wiktoria Laskowska - Członek Komisji
7.    Marzena Teresa Szczupakowska- Członek Komisji
8.    Ewa Wysińska- Członek Komisji
 
ds. Ustalenia Wyników Głosowania
1.    Magdalena Lewandowska –Przewodniczący Komisji
2.    Mateusz Leszczyński –Zastępca przewodniczącego
3.    Kryspin Mikołaj Chudziński –Członek Komisji
4.    Magdalena Grochowina - Członek Komisji
5.    Dawid Komorowski - Członek Komisji
6.    Aneta Kowalska- Członek Komisji
7.    Magdalena Krzyżanowska - Członek Komisji
8.    Katarzyna Danuta Rucińska- Członek Komisji
9.    Edyta Mariola Szałczyńska- Członek Komisji


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 w Czerniewicach
ds. Przeprowadzenia Głosowania
1.    Iwona Elżbieta Zięba –Przewodniczący Komisji
2.    Wiesława Pawłowska- Zastępca przewodniczącego
3.    Dominika Kaniewska-Gazda - Członek Komisji
4.    Barbara Bożena Lewandowska - Członek Komisji
5.    Małgorzata Jadwiga Paczkowska - Członek Komisji
6.    Michał Marcin Pawlak - Członek Komisji
7.    Sylwia Szczupakowska - Członek Komisji
8.    Violetta Zielińska - Członek Komisji
9.    Ewa Elżbieta Ziółkowska- Członek Komisji

ds. Ustalenia Wyników Głosowania
1.    Martyna Julia Gorzkowska-Przewodniczący Komisji
2.    Anna Bilęda –Zastępca przewodniczącego
3.    Natalia Bonawenturska - Członek Komisji
4.    Magdalena Gołębiewska - Członek Komisji
5.    Julitta Stanisława Kowalska - Członek Komisji
6.    Błażej Księżak - Członek Komisji
7.    Barbara Zofia Szałczyńska- Członek Komisji
8.    Dominika Szymańska - Członek Komisji
9.    Iwona Świątkowska - Członek Komisji


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5 w Szczutkowie
ds. Przeprowadzenia Głosowania
1.    Renata Jolanta Chojnacka –Przewodniczący Komisji
2.    Renata Małgorzata Siedlecka –Zastępca przewodniczącego
3.    Monika Marianna Adryjańczyk- Członek Komisji
4.    Natalia Adryjańczyk - Członek Komisji
5.    Katarzyna Karolina Gawrysiak - Członek Komisji
6.    Marlena Górska- Członek Komisji
7.    Grażyna Jadwiga Kacperska - Członek Komisji
8.    Barbara Kamińska - Członek Komisji
9.    Aleksandra Lewandowska - Członek Komisji

ds. Ustalenia Wyników Głosowania
1.    Konstanty Alojzy Siedlecki -Przewodniczący Komisji
2.    Danuta Mikrut –Zastępca przewodniczącego
3.    Kacper Bonawenturski - Członek Komisji
4.    Radosław Dorsz - Członek Komisji
5.    Wioletta Teresa Glonek - Członek Komisji
6.    Malwina Monika Gołębiewska -Członek Komisji
7.    Sławomir Marian Grzelak - Członek Komisji
8.    Ilona Piasecka - Członek Komisji
9.    Janusz Zwoliński- Członek Komisji

     
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6 w Szczytnie
ds. Przeprowadzenia Głosowania
1.    Sandra Nejman –Przewodniczący Komisji
2.    Adam Andrzej Przybylski –Zastępca przewodniczącego
3.    Marcin Biegniewski- Członek Komisji
4.    Kacper Jakubowski- Członek Komisji
5.    Tomasz Karol Rosiak - Członek Komisji
6.    Ewa Rosińska- Członek Komisji
7.    Kamila Daria Rychter - Członek Komisji
8.    Katarzyna Słupska - Członek Komisji
9.    Rafał Arkadiusz Wiliński -Członek Komisji

ds. Ustalenia Wyników Głosowania
1.    Agnieszka Ryniec –Przewodniczący Komisji
2.    Marta Małgorzata Sienkiewicz –Zastępca przewodniczącego
3.    Karolina Kinga Jasińska - Członek Komisji
4.    Milena Urszula Jaworska - Członek Komisji
5.    Sylwia Anna Jaworska - Członek Komisji
6.    Katarzyna Konwerska-Jóźwiak - Członek Komisji
7.    Żaneta Emilia Lewandowska - Członek Komisji
8.    Renata Łukasiak - Członek Komisji
9.    Hanna Piastowska - Członek Komisji

     
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7 w Wichrowicach
ds. Przeprowadzenia Głosowania
1.    Patrycja Anna Górka –Przewodniczący Komisji
2.    Bogumiła Kazimiera Grabkowska –Zastępca przewodniczącego
3.    Milena Maria Bartlińska-Piasecka- Członek Komisji
4.    Urszula Jolanta Cymerman - Członek Komisji
5.    Janina Gołębiewska - Członek Komisji
6.    Piotr Krzysztof Kołodziejczak- Członek Komisji
7.    Ewa Matusiak - Członek Komisji
8.    Longina Iwona Muszyńska - Członek Komisji
9.    Wiesław Marek Pawłowski - Członek Komisji


ds. Ustalenia Wyników Głosowania
1.    Robert Frydrych –Przewodniczący Komisji
2.    Zofia Bińkowska –Zastępca przewodniczącego
3.    Piotr Andrzej Icikowski - Członek Komisji
4.    Józef Kierzkowski- Członek Komisji
5.    Hubert Machalski - Członek Komisji
6.    Agnieszka Mikołajczyk - Członek Komisji
7.    Agnieszka Rumińska - Członek Komisji
8.    Malwina Woźniak - Członek Komisji
9.    Aneta Edyta Wróblewska - Członek Komisji
 
     
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8 w Wilkowicach
ds. Przeprowadzenia Głosowania
1.    Aleksandra Wesołowska - Przewodniczący Komisji
2.    Marzanna Janina Rucińska- Zastępca przewodniczącego
3.    Magdalena Czerwińska -Członek Komisji
4.    Agnieszka Magdalena Dorsz- Członek Komisji
5.    Patrycja Barbara Jankowska Członek Komisji
6.    Arleta Alina Szaradowska- Członek Komisji
7.    Marlena Wojnowska- Członek Komisji
8.    Jarosław Tadeusz Zasada -Członek Komisji
9.    Dorota Ziółkowska- Członek Komisji

ds. Ustalenia Wyników Głosowania
1.    Grzegorz Gólczyński -Przewodniczący Komisji
2.    Szymon Piotr Kowalewski- Zastępca przewodniczącego
3.    Przemysław Adamczewski -Członek Komisji
4.    Marzena Barbara Groszewska -Członek Komisji
5.    Monika Stanisława Kuźba - Członek Komisji
6.    Karolina Lewandowska - Członek Komisji
7.    Renata Olga Lewandowska - Członek Komisji
8.    Joanna Młynarkiewicz - Członek Komisji
9.    Agnieszka Paulina Troszczyńska- Członek Komisji


Komisja Wyborcza Nr 9 DPS w Wilkowiczkach,
ds. Przeprowadzenia Głosowania
1.    Aleksandra Rucińska -Przewodniczący Komisji
2.    Ewelina Głogowska- Zastępca przewodniczącego
3.    Weronika Dulska –Członek Komisji
4.    Agnieszka Kwiatkowska- Członek Komisji
5.    Kinga Musialik -Członek Komisji
6.    Anna Wilińska -Członek Komisji

ds. Ustalenia Wyników Głosowania
1.    Anna Dulska-Przewodniczący Komisji
2.    Hanna Gorzkowska-Zastępca przewodniczącego
3.    Halina Budzynowska- Członek Komisji
4.    Agnieszka Barbara Grzelak- Członek Komisji
5.    Dominika Justyna Langa- Członek Komisji
6.    Karolina Paczkowska -Członek Komisji

Powrót

Polecane artykuły:


Prace geologiczne - gazociąg

Informujemy, że w okresie maj - wrzesień 2019 roku na terenie gminy prowadzone będą wiercenia otworów geotechnicznych o głębokości 5,5-25,0 m, a także pobór próbek gruntu z wierceń. Wierce [...]