środa, 16 październik 2019

Wyniki wyborów 2019 w naszej gminie

https://www.chocen.pl/8-aktualnosci/5704-wyniki-wyborow-2019-w-naszej-gminie.html
do Sejmu RP Komitet Liczba głosów Procent głosów     KOMITET WYBOR [...] do Sejmu RP

Komitet

Liczba głosów

Procent głosów

 

 

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 1 480

51,35%

   
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI 447

15,51%

   
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ 393

13,64%

   
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 357

12,39%

   
KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ 153

5,31%

   
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY 52

1,80%

   
Razem

2 882

100%

   
Do Senatu RP

Wyniki komitetów

Wyniki komitetów

Wyniki komitetów

Wyniki komitetów

ZBONIKOWSKI Łukasz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PATRIOCI I SAMORZĄDOWCY

342

11,89%

KIERZKOWSKI Henryk

KOMITET WYBORCZY STRONNICTWO PRACY

329

11,44%

WENDERLICH Jerzy Jan

KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

826

28,71%

ŁYCZAK Józef Mikołaj

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1 221

42,44%

LEWANDOWSKI Józef Marian

KOMITET WYBORCZY POLSKA LEWICA

159

5,53%

Razem

2 877

100%

 

 
Wyniki wyborów na poszczególnych kandydatów

 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Nr

Nazwisko i imiona

Liczba głosów

Procent głosów

Mandat

1

ARDANOWSKI Jan Krzysztof

389

13,50%

tak

2

CZABAŃSKI Krzysztof

21

0,73%

nie

3

MICHAŁEK Iwona Krystyna

19

0,66%

tak

4

BOROWIAK Joanna Beata

469

16,27%

tak

5

SOBECKA Anna Elżbieta

22

0,76%

nie

6

GEMBICKA Anna Urszula

424

14,71%

tak

7

MAZURKIEWICZ Maria

10

0,35%

nie

8

KAŁUŻNY Mariusz Piotr

31

1,08%

tak

9

JARANOWSKI Wojciech

16

0,56%

nie

10

GIRZYŃSKI Zbigniew

20

0,69%

tak

11

STEFANIAK Arkadiusz Andrzej

3

0,10%

nie

12

STRYCH Marcin

3

0,10%

nie

13

KOSIŃSKI Krzysztof Roman

7

0,24%

nie

14

TYBURSKI Jacek Aleksander

4

0,14%

nie

15

SZWED Anna Bożena

4

0,14%

nie

16

ORŁOWSKI Arkadiusz

3

0,10%

nie

17

JASZCZAK Edyta Maria

3

0,10%

nie

18

SADURSKI Piotr

1

0,03%

nie

19

KLIMEK Łukasz Szymon

2

0,07%

nie

20

KLIMASZEWSKA-ANTOS Ewa Zofia

3

0,10%

nie

21

KŁOSOWSKI Ziemowit Zawisza

1

0,03%

nie

22

KOMOROWSKI Paweł

11

0,38%

nie

23

KALISZEWSKA Alina Katarzyna

4

0,14%

nie

24

WARNEL Zbigniew Dariusz

4

0,14%

nie

25

RATYŃSKA-DRABCZAK Izabela Iwona

2

0,07%

nie

26

DRAB Marzenna Stefania

4

0,14%

nie

Razem

  1 480

51,35%

6


KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
 

Nr

Nazwisko i imiona

Liczba głosów

Procent głosów

Mandat

1

LENZ Tomasz

93

3,23%

tak

2

MYRCHA Arkadiusz

77

2,67%

tak

3

HARTWICH Iwona

31

1,08%

tak

4

SZYMAŃSKI Tomasz Józef

2

0,07%

tak

5

ŁUCZAK Krystian Marek

123

4,27%

nie

6

TERMIŃSKI Przemysław Kazimierz

4

0,14%

nie

7

ALABRUDZIŃSKI Dariusz Adam

59

2,05%

nie

8

LUBAŃSKA Katarzyna Anna

6

0,21%

nie

9

CZERWIŃSKI Wojciech Tomasz

5

0,17%

nie

10

JANKOWSKI Sylwester Tomasz

3

0,10%

nie

11

KOWALSKI Jerzy

7

0,24%

nie

12

ZWIERZCHOWSKA Lidia Urszula

3

0,10%

nie

13

STAŃCO-WAWRZYŃSKA Alicja Józefa

6

0,21%

nie

14

JASKÓLSKA Emilia

5

0,17%

nie

15

ZALEWSKA Barbara Agata

2

0,07%

nie

16

ZIÓŁKOWSKA Grażyna Joanna

4

0,14%

nie

17

GRACZYK Mirosław Roman

0

0,00%

nie

18

BOGUCKI Sławomir Henryk

1

0,03%

nie

19

WOJTKOWSKA Aneta Agnieszka

6

0,21%

nie

20

KOWALKOWSKA Halina

1

0,03%

nie

21

RAK Danuta Maria

4

0,14%

nie

22

MONTOWSKI Paweł

1

0,03%

nie

23

SZRAMOWSKI Wacław Jan

0

0,00%

nie

24

PIOTROWSKA Dominika Marta

3

0,10%

nie

25

SKONIECZKA Marcin Seweryn

1

0,03%

nie

Razem

  447

15,51%

4


KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

 
Nr

Nazwisko i imiona

Liczba głosów

Procent głosów

Mandat

1

KWIATKOWSKI Robert Artur

69

2,39%

tak

2

SCHEURING-WIELGUS Joanna Izabela

90

3,12%

tak

3

ROZPŁOCH Marek Władysław

5

0,17%

nie

4

KOWAL Piotr

137

4,75%

nie

5

JANISZEWSKA Kazimiera Janina

5

0,17%

nie

6

RUMIŃSKA Maria Magdalena

12

0,42%

nie

7

AUGUSTINOWICZ Czesława Janina

3

0,10%

nie

8

MAŁECKI Krzysztof Michał

4

0,14%

nie

9

KUCZMARSKA Zofia

6

0,21%

nie

10

OLEWIŃSKI Sebastian Maciej

2

0,07%

nie

11

MAĆKIEWICZ Jolanta Ewa

4

0,14%

nie

12

KRZYŻANOWSKI Andrzej Jerzy

6

0,21%

nie

13

KRAJEWSKI Andrzej

6

0,21%

nie

14

MATRASZEK Tomasz Piotr

5

0,17%

nie

15

CZERNIC Katarzyna

5

0,17%

nie

16

ZAWADZKI Jerzy

6

0,21%

nie

17

SZCZUROWSKA Inez Justyna

2

0,07%

nie

18

EICHHORST Artur

1

0,03%

nie

19

BYTNER Paweł Mateusz

4

0,14%

nie

20

TURSKA Anna Zofia

3

0,10%

nie

21

POKORSKA Julia Joanna

5

0,17%

nie

22

OLEJNIK Stanisław Kazimierz

2

0,07%

nie

23

BELSKA Dorota

3

0,10%

nie

24

KOWAROWSKI Łukasz Mariusz

8

0,28%

nie

Razem

  393

13,64%

2


KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
 

Nr

Nazwisko i imiona

Liczba głosów

Procent głosów

Mandat

1

SZRAMKA Paweł

53

1,84%

tak

2

SOSNOWSKI Zbigniew

50

1,73%

nie

3

DZIĘCIOŁ Janusz Andrzej

4

0,14%

nie

4

ZAKRZEWSKA Edyta Lidia

14

0,49%

nie

5

KIERZKOWSKA Ewa Sławomira

75

2,60%

nie

6

KACZAN Damian Rafał

5

0,17%

nie

7

OKRUCIŃSKI Marcin

7

0,24%

nie

8

KICIAK-KUCHARSKA Magdalena

3

0,10%

nie

9

GROSS Andrzej Ignacy

3

0,10%

nie

10

NAJBERG Jarosław Przemysław

6

0,21%

nie

11

STANISZEWSKI Sławomir Franciszek

1

0,03%

nie

12

KUBCZAK-KOSICKA Anna Maria

3

0,10%

nie

13

KUBACKI Bartosz Damian

6

0,21%

nie

14

RACHUBIŃSKA Marzena Ewa

0

0,00%

nie

15

SŁOWIK Sławomir

4

0,14%

nie

16

BARYŁO Angelika Monika

3

0,10%

nie

17

OWCZARZ Andrzej

3

0,10%

nie

18

WARSZAWSKA Danuta Ewa

74

2,57%

nie

19

MAMROT Przemysław

1

0,03%

nie

20

MATUSZEWSKA Marika Katarzyna

5

0,17%

nie

21

ŁUCZAK Tomasz

15

0,52%

nie

22

PASTUSZKA Anna

3

0,10%

nie

23

KWAPIŃSKI Witold

3

0,10%

nie

24

BUDZIŃSKA Joanna

2

0,07%

nie

25

CZARNECKI Krzysztof

5

0,17%

nie

26

BARANOWSKI Krzysztof

9

0,31%

nie

Razem

  357

12,39%

1

KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

 

Nr

Nazwisko i imiona

Liczba głosów

Procent głosów

Mandat

1

MENTZEN Sławomir Jerzy

72

2,50%

nie

2

CZAJKOWSKI Piotr

18

0,62%

nie

3

ŁASIŃSKI Marcin Tomasz

1

0,03%

nie

4

BUCZEK Grzegorz Bogusław

2

0,07%

nie

5

ROMANOWSKI Jarosław Robert

2

0,07%

nie

6

ZIELIŃSKI Leszek

3

0,10%

nie

7

JACKOWSKI Artur

1

0,03%

nie

8

MALENDOWICZ Anna Agnieszka

3

0,10%

nie

9

WALCZUK Tomasz

2

0,07%

nie

10

SEWERYNOWICZ Joanna Dorota

0

0,00%

nie

11

LISIECKI Jakub Andrzej

9

0,31%

nie

12

SZCZECH Przemysław

3

0,10%

nie

13

LIPIŃSKI Remigiusz

6

0,21%

nie

14

KUK Justyna Krystyna

3

0,10%

nie

15

ZWOLIŃSKI Paweł

3

0,10%

nie

16

KRZYWIŃSKA Maria Magdalena

5

0,17%

nie

17

CZARNECKA Anna

3

0,10%

nie

18

TARAZEWICZ Ewa Sabina

0

0,00%

nie

19

GONTAREK Andrzej Mariusz

11

0,38%

nie

20

SIKOROWSKI Tomasz

0

0,00%

nie

21

TOCZYSKA Lucyna Klaudia

0

0,00%

nie

22

KULIŃSKA Klaudyna Barbara

0

0,00%

nie

23

BŁAŻEJOWSKI Rafał

0

0,00%

nie

24

DOMAŃSKA Karolina

2

0,07%

nie

25

CYBUCHOWSKA Agata

4

0,14%

nie

26

JANUSZEWSKI Paweł

0

0,00%

nie

Razem

  153

5,31%

 

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY


Nr

Nazwisko i imiona

Liczba głosów

Procent głosów

Mandat

1

KUSZYŃSKI Marek

8

0,28%

nie

2

KRAJEWSKI Radosław

3

0,10%

nie

3

ZIÓŁKOWSKI Sebastian Leszek

0

0,00%

nie

4

WRZESIŃSKI Marek Grzegorz

2

0,07%

nie

5

KWIATKOWSKA Angelika Agnieszka

2

0,07%

nie

6

PYTKOWSKI Krzysztof Janusz

1

0,03%

nie

7

SKIBA Dorota Maria

2

0,07%

nie

8

SZADKOWSKI Marek

2

0,07%

nie

9

BINIAK Zofia

2

0,07%

nie

10

KACPROWICZ Patryk Krzysztof

10

0,35%

nie

11

NIEWIADOMSKA Ewa

1

0,03%

nie

12

OBIEZIERSKA Agnieszka Katarzyna

0

0,00%

nie

13

ZADWORZAŃSKI Marek Adam

3

0,10%

nie

14

FIJAŁKOWSKA Monika

6

0,21%

nie

15

KAMIŃSKA Lidia

0

0,00%

nie

16

RUTECKA Magdalena

3

0,10%

nie

17

NOWAK Joanna

1

0,03%

nie

18

KARSKI Piotr Paweł

2

0,07%

nie

19

JABŁOŃSKI Michał Piotr

1

0,03%

nie

20

JUCEWICZ Jarosław

3

0,10%

nie

Razem

  52

1,80%

0

Powrót

Polecane artykuły:


Zbiórka folii rolniczej z terenu Gminy Choceń

Zainteresowani rolnicy z terenu Gminy Choceń mogą dostarczać na teren PSZOK w Niemojewie  odpady rolnicze: typu folia, bigbagi, worki foliowe po nawozach, folia do okrywania upraw, sznurki w t [...]

Zagadka rozwiązana

Dzięki jednej z mieszkanek naszej gminy rozwiązana została zagadka - gdzie znajduje się budynek składu Cukrowni Choceń -  budynek znajduje się w Czerniewicach przy ul. Choceńskiej. Dzięk [...]