czwartek, 24 sierpień 2017

Nasza delegacja na dożynki powiatowe

https://www.chocen.pl/8-aktualnosci/4270-nasza-delegacja-na-dozynki-powiatowe.html
100%auto
W najbliższą niedzielę w gminie Fabianki odbędą się parafialno – gminno – powiatowe dożyn [...] W najbliższą niedzielę w gminie Fabianki odbędą się parafialno – gminno – powiatowe dożynki. Podczas tego wydarzenia nie zabraknie przedstawicieli naszej gminy, która reprezentowana będzie przez delegację wieńca dożynkowego. W skład delegacji gminnej wchodzą radna Joanna Podlaska, sekretarz gminy Agnieszka Świątkowska, Przewodniczący Rady gminy Choceń – Józef Pawłowski, radni Józef Dąbrowski oraz Eugeniusz Jasiński. Na zdjęciu tegoroczny kolorowy wieniec dożynkowy naszej gminy.

Bez tytułu fd771

Powrót

Polecane artykuły:


Informacja

Informujemy, że w dniu 7 kwietnia br. zajęcia terapeutyczne w Punkcie Konsultacyjnym w Choceniu są odwołane. Drugie spotkanie w tym miesiącu tj. 21.04.2021r. pozostaje bez zmian. Przepraszamy. [...]

Konsultacje rozkładu jazdy transportu publicznego w regionie

Województwo Kujawsko-Pomorskie rozpoczyna cykl konsultacji dot. rozkładu jazdy transportu publicznego w regionie. Istnieje możliwość zadeklarowania chęci udziału we wspólnym two [...]