poniedziałek, 11 wrzesień 2017

Rajd rowerowy - zaproszenie

https://www.chocen.pl/8-aktualnosci/4306-raj-rowerowy-zaproszenie.html
Starostwo Powiatowe we Włocławku wraz z Zespołem Szkół w Lubrańcu Marysinie i Zespołem Szkó [...] Starostwo Powiatowe we Włocławku wraz z Zespołem Szkół w Lubrańcu Marysinie i Zespołem Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Starym Brześciu organizują XV Powiatowy Rajd Rowerowy „Rowerem po Europie”. Piętnasta edycja cyklicznej imprezy odbędzie się 21 września 2017 roku (czwartek).  

Zbiórka 13 osobowych ekip (+ 2 opiekunów) wyznaczona została w miejscowości Nakonowo godz. 9.20, skąd uczestnicy z Brześcia kujawskiego, Lubrańca, Kruszyna, Warząchewki, Choceniu, Grabkowa przejadą w kolumnie pilotowej przez policję do ośrodka AGROFARMA w Gołaszewie. Natomiast pozostali uczestnicy rajdu dojeżdżają we własnym zakresie rowerami wraz z opiekunami, mikrobusami i autokarami do ośrodka Agrofarmy w Gołaszewie, gmina Kowal Powiat Włocławski zgodnie z przepisami ruchu drogowego. Organizatorzy zapewniają opiekę medyczną od miejsca zbiórki w Nakonowie do zakończenia imprezy na terenie ośrodka.

Na miejscu odbędą się turnieje sportowo-rekreacyjne, gry i zabawy, konkursy wiedzy o Unii Europejskiej, Powiecie Włocławskim, plastyczne, quizy geograficzne, wiedzy z zakresu bezpieczeństwa ora z pierwszej pomocy itp. Zwycięzcy zostaną nagrodzeni, a pozostali otrzymają pamiątkowe gadżety.

Dla każdego uczestnika przewidziano dwa ciepłe posiłki (żurek kujawski – grochówka oraz na zakończenie rajdu pieczone kiełbaski). Przewidziany wyjazd ekip z Agroframy około godz. 14.00-14.40.

W sprawach techniczno-organizacyjnych proszę o kontakt:

  • Monika Leśniewska – Naczelnik Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych (54) 230 46 46
  • Robert pawłowski – Naczelnik Wydziału Inwestycji i Rozwoju (54) 230 46 51
  • Jadwiga Żerlak – WiiR (54) 230 46 39
  • Marlena Skowrońska –WeiSS (54) 230 46 27
Prosimy o potwierdzenie udziału w rajdzie wraz z określeniem liczby uczestników i opiekunów do dnia 14 września 2017 r. faksem pod nr (54) 230 46 61 lub mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a w dniu odbywania imprezy prosimy opiekunów o zebranie imiennych list uczestników.

Pobierz - karta zgłoszenia
Pobierz - program rajdu
Pobierz - regulamin

Powrót

Polecane artykuły:


Wniosek na zwiększenie zakresu inwestycji złożony

W wyniku przeprowadzonego postępowania przetargowego na realizację inwestycji pn. Rewitalizacja przestrzeni po byłym PGR w miejscowościach Wichrowice i Olganowo uzyskaliśmy oszczędności na ww. [...]

Zajęcia szachowe w CCK-B

W Choceniu wkrótce wystartują zajęcia szachowe. To niebywała okazja, aby zagłębić się w arkana królewskiej gry, nauczyć się czegoś nowego, ćwiczyć kreatywność, wyobraźnię i czerpać [...]