poniedziałek, 18 wrzesień 2017

Informacja

https://www.chocen.pl/8-aktualnosci/4316-informacja-25.html
Informujemy mieszkańców naszej Gminy, że sieć wodociągowa na naszym terenie nie zawiera żadnyc [...] Informujemy mieszkańców naszej Gminy, że sieć wodociągowa na naszym terenie nie zawiera żadnych bakterii zagrażających zdrwoiu lub zyciu. W związku z powyższym prosimy o zachowanie spokoju i normalne korzystanie z wody.

Powrót

Polecane artykuły:


Poprawa estetyki muru Food Park Czerniewice

Firma Food Park Czerniewice planuje w najbliższym czasie poprawę estetyki muru przy ulicy Choceńskiej w Czerniewicach. Powyższe jest uzależnione od uzyskania zgody na przeprowadzenie prac od Zarz [...]

Odnowa przestrzeni publicznej na terenie gminy Choceń

Przygotowujemy do realizacji zadanie pn. „Odnowa przestrzeni publicznej na terenie gminy Choceń”. Celem projektu jest stworzenie strefy relaksu i wypoczynku w dwóch lokalizacjach w Choceniu – [...]