piątek, 30 marzec 2018

Nowe odcinki oświetlenia drogowego na terenie Gminy Choceń.

https://www.chocen.pl/8-aktualnosci/4666-nowe-odcinki-oswietlenia-drogowego-na-terenie-gminy-chocen.html
W ramach zawartej umowy z Energa Oświetlenie o świadczenie kompleksowej usługi oświetlenia na te [...] W ramach zawartej umowy z Energa Oświetlenie o świadczenie kompleksowej usługi oświetlenia na terenie gminy Choceń wykonano w roku bieżącym oświetlenie drogowe         w następujących miejscowościach:
1.    Borzymie ( Kolonia Borzymie ) w ilości 8 opraw.
2.    Wichrowice ( przy drodze od Śmiłowice do Wichrowic ) w ilości 7 opraw.
3.    Krukowo ( droga za Panem Grzegorzem Chudzińskim ) w ilości 3 oprawy.

Zgodnie z umową w roku 2019 zostanie wykonany odcinek oświetlenia drogowego w miejscowości Janowo ( w kierunku Państwa Wachulak ) w ilości 3 opraw.

W ramach przebudowy drogi powiatowej Śmiłowice –Wilkowiczki  zostanie wykonany odcinek oświetlenia drogowego na odcinku 1,6 km w ilości 14 opraw ( od tzw. wesołego miasteczka w Wilkowicach w kierunku Śmiłowic ). W chwili obecnej jesteśmy na etapie opracowania dokumentacji budowlanej i niezbędnych zezwoleń. Przewidywany termin realizacji kwiecień- maj br.

Jesteśmy również na etapie opracowania dokumentacji budowlanej i zezwoleń na wykonanie oświetlenia drogowego w miejscowości Choceń ul. Leśna , Akacjowa , Wrzosowa i Bukowa  ( na terenie osiedla mieszkaniowego pod lasem ). Przewidywany termin realizacji maj- czerwiec br.

Ewentualne usterki w oświetleniu proszę zgłaszać bezpośrednio do ENERGA OŚWIETLENIE – kontakt p. Andrzej Dzwonkowski tel. 693 216 106 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub URZĄD GMINY CHOCEŃ- kontakt p. Mariusz Bilęda tel. 54/2846617 kom. 608 575 811 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mariusz Bilęda

Powrót

Polecane artykuły:


Azbest w roku 2020

Firma US-KOM Robert Kołodziejski z Gostynina zutylizowała azbest z terenu Gminy Choceń. Zadanie pn.: „Demontaż, utylizacja i unieszkodliwianie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Choce [...]

Umowa na rewitalizację podpisana

W dniu 23 lipca br., Wójt gminy Roman Nowakowski podpisał z firmą Zakład Remontowo- Budowlany Jan i Cezary Błaszczyk z Włocławka umowę na realizację zadnia pn.: „Projekt rewitalizacji przes [...]