piątek, 30 marzec 2018

Nowe odcinki oświetlenia drogowego na terenie Gminy Choceń.

https://www.chocen.pl/8-aktualnosci/4666-nowe-odcinki-oswietlenia-drogowego-na-terenie-gminy-chocen.html
W ramach zawartej umowy z Energa Oświetlenie o świadczenie kompleksowej usługi oświetlenia na te [...] W ramach zawartej umowy z Energa Oświetlenie o świadczenie kompleksowej usługi oświetlenia na terenie gminy Choceń wykonano w roku bieżącym oświetlenie drogowe         w następujących miejscowościach:
1.    Borzymie ( Kolonia Borzymie ) w ilości 8 opraw.
2.    Wichrowice ( przy drodze od Śmiłowice do Wichrowic ) w ilości 7 opraw.
3.    Krukowo ( droga za Panem Grzegorzem Chudzińskim ) w ilości 3 oprawy.

Zgodnie z umową w roku 2019 zostanie wykonany odcinek oświetlenia drogowego w miejscowości Janowo ( w kierunku Państwa Wachulak ) w ilości 3 opraw.

W ramach przebudowy drogi powiatowej Śmiłowice –Wilkowiczki  zostanie wykonany odcinek oświetlenia drogowego na odcinku 1,6 km w ilości 14 opraw ( od tzw. wesołego miasteczka w Wilkowicach w kierunku Śmiłowic ). W chwili obecnej jesteśmy na etapie opracowania dokumentacji budowlanej i niezbędnych zezwoleń. Przewidywany termin realizacji kwiecień- maj br.

Jesteśmy również na etapie opracowania dokumentacji budowlanej i zezwoleń na wykonanie oświetlenia drogowego w miejscowości Choceń ul. Leśna , Akacjowa , Wrzosowa i Bukowa  ( na terenie osiedla mieszkaniowego pod lasem ). Przewidywany termin realizacji maj- czerwiec br.

Ewentualne usterki w oświetleniu proszę zgłaszać bezpośrednio do ENERGA OŚWIETLENIE – kontakt p. Andrzej Dzwonkowski tel. 693 216 106 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub URZĄD GMINY CHOCEŃ- kontakt p. Mariusz Bilęda tel. 54/2846617 kom. 608 575 811 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mariusz Bilęda

Powrót

Polecane artykuły:


Autobusem na wybory - informacja o organizacji przewozu pasażerskiego w dniu wyborów 9 czerwca 2024 r.

Z myślą o osobach, które nie mogą samodzielnie dojechać na głosowanie, zorganizowano bezpłatny transport do lokali wyborczych. Udostępniamy rozkład jazdy obowiązujący w niedzielę 9 czerwca [...]

Zostało niewiele czasu na roczne rozliczenie składki zdrowotnej

Tylko do 20 maja przedsiębiorcy opodatkowani podatkiem liniowym,  skalą podatkową lub ryczałtem ewidencjonowanym, mogą złożyć roczne rozliczenie składki zdrowotnej za 2023 rok. Rozliczen [...]