piątek, 30 marzec 2018

Nowe odcinki oświetlenia drogowego na terenie Gminy Choceń.

https://www.chocen.pl/8-aktualnosci/4666-nowe-odcinki-oswietlenia-drogowego-na-terenie-gminy-chocen.html
W ramach zawartej umowy z Energa Oświetlenie o świadczenie kompleksowej usługi oświetlenia na te [...] W ramach zawartej umowy z Energa Oświetlenie o świadczenie kompleksowej usługi oświetlenia na terenie gminy Choceń wykonano w roku bieżącym oświetlenie drogowe         w następujących miejscowościach:
1.    Borzymie ( Kolonia Borzymie ) w ilości 8 opraw.
2.    Wichrowice ( przy drodze od Śmiłowice do Wichrowic ) w ilości 7 opraw.
3.    Krukowo ( droga za Panem Grzegorzem Chudzińskim ) w ilości 3 oprawy.

Zgodnie z umową w roku 2019 zostanie wykonany odcinek oświetlenia drogowego w miejscowości Janowo ( w kierunku Państwa Wachulak ) w ilości 3 opraw.

W ramach przebudowy drogi powiatowej Śmiłowice –Wilkowiczki  zostanie wykonany odcinek oświetlenia drogowego na odcinku 1,6 km w ilości 14 opraw ( od tzw. wesołego miasteczka w Wilkowicach w kierunku Śmiłowic ). W chwili obecnej jesteśmy na etapie opracowania dokumentacji budowlanej i niezbędnych zezwoleń. Przewidywany termin realizacji kwiecień- maj br.

Jesteśmy również na etapie opracowania dokumentacji budowlanej i zezwoleń na wykonanie oświetlenia drogowego w miejscowości Choceń ul. Leśna , Akacjowa , Wrzosowa i Bukowa  ( na terenie osiedla mieszkaniowego pod lasem ). Przewidywany termin realizacji maj- czerwiec br.

Ewentualne usterki w oświetleniu proszę zgłaszać bezpośrednio do ENERGA OŚWIETLENIE – kontakt p. Andrzej Dzwonkowski tel. 693 216 106 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub URZĄD GMINY CHOCEŃ- kontakt p. Mariusz Bilęda tel. 54/2846617 kom. 608 575 811 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mariusz Bilęda

Powrót

Polecane artykuły:


HotSpoty na terenie Gminy już działają

W ramach projektu WiFi4EU Rada Gminy podjęła uchwałę w sprawie wykonywania przez Gminę Choceń działalności polegającej na świadczeniu usług HotSpot na rzecz użytkowników końcowych z wyko [...]

Ogólnopolska akcja #szczepimysię

Przydatne linki: https://www.gov.pl/web/szczepimysie https://www.gov.pl/web/szczepimysie/pytania-i-odpowiedzi https://www.gov.pl/web/szczepimysie/narodowy-program-szczepien-przeciw-covid-19 [...]