wtorek, 03 kwiecień 2018

Dotacja do EKOPIECA 2018

https://www.chocen.pl/8-aktualnosci/4671-dotacja-do-ekopieca-2018.html
Gmina Choceń informuje, że dnia 13.04.2018r. o godzinie 11:00 w Choceńskim Centrum Kultury odbęd [...] Gmina Choceń informuje, że dnia 13.04.2018r. o godzinie 11:00 w Choceńskim Centrum Kultury odbędzie się losowanie szczęśliwej 10, która otrzyma dotację do wymiany kotła. Dotacja opiewa na kwotę 4.000,00 zł. Pozostała kwota jest wydatkiem własnym. Szczegółowe zasady omówimy już z osobami, które zostaną wylosowane. Zawarte zostaną również umowy pomiędzy Gminą i mieszkańcami. Wszystkie formalności z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu będzie załatwiać za Państwa Gmina. Jednakże nie obędzie się to bez Państwa pomocy. Gmina wystąpi z wnioskiem w imieniu beneficjentów końcowych (Państwa) będących właścicielami, współwłaścicielami nieruchomości, stanowiących budynek mieszkalny jednorodzinny lub lokal mieszkalny, wykorzystywany w całości na własne potrzeby mieszkaniowe lub użytkownikami wieczystymi nieruchomości, na których posadowiony jest budynek mieszkalny jednorodzinny, wykorzystywany w całości na własne potrzeby mieszkaniowe o przyznanie dotacji.

Przypominamy, że dofinansowaniem objęte są przedsięwzięcia związane z wymianą istniejącego źródła ciepła zasilanego paliwem stałym na:
  1. Kotły na paliwa stałe klasy 5, określone w normie PN-EN 303-5:2012
  2. Kotły gazowe o klasie efektywności energetycznej minimum A
  3. Kotły olejowe o klasie efektywności energetycznej minimum A
  4. Kotły elektryczne (piece zasilane prądem elektrycznym)
  5. Podłączenie do sieci ciepłowniczej

Powrót

Polecane artykuły:


Majówka z Plażą Choceń

W niedziele zakończyliśmy majówkę na Plaży Choceń. We wszyskich dniach dopisała nam słoneczna aura i wspaniała atmosfera. Zaczęliśmy od kina plenerowego, które jak już widzimy cieszyło s [...]