wtorek, 05 czerwiec 2018

Dzień Dziecka w Nakonowie Starym

https://www.chocen.pl/8-aktualnosci/4793-dzien-dziecka-w-nakonowie-starym.html
Z okazji Dnia Dziecka, który odbył się w Nakonowie Starym w dniu 2 czerwca 2018 r., Wójt Gm [...] Z okazji Dnia Dziecka, który odbył się w Nakonowie Starym w dniu 2 czerwca 2018 r., Wójt Gminy Choceń i sołectwo Nakonowo Stare przy udziale i pomocy partnerów o wielkim sercu przygotowali dla najmłodszych wiele niespodzianek. Przedsięwzięcie wsparli także: Wójt Gminy Kowal, Wójt Gminy Włocławek, P.H.U. Jędrzej oraz inni lokalni przedsiębiorcy. Pomimo ulewy na początku, było kolorowo i atrakcyjnie. Na boisku sportowo - rekreacyjnym w Nakonowie Starym dobrze bawili się nie tylko najmłodsi, ale także i ich rodzice. W programie było m.in. malowanie twarzy, wata cukrowa, zjeżdżalnie, fotobudka, bańki, liczne konkursy i inne atrakcje dla dzieci. Nakonowo Stare przygotowało imprezę na super poziomie. Słowa uznania i podziękowania kierujemy do wszystkich, którzy pracowali przy organizacji wydarzenia.  

zdjęcia na  http://www.gminakowal.pl/aktualnosci/dzien-dziecka-w-starym-nakonowie.html

Powrót

Polecane artykuły:


Wciąż można wnioskować o rodzinny kapitał opiekuńczy

Rodzice mogą otrzymać  do  12 tys. zł na drugie i każde kolejne dziecko w wieku od 12. do 35. miesiąca. Wystarczy tylko złożyć wniosek. O świadczenie może ubiegać się każda ro [...]

VI Międzygminny Konkurs Piosenki Wiosennej w Choceniu

W piątek 10 maja 2024r. odbył się już VI Międzygminny Konkurs Piosenki Wiosennej w Choceniu, którego organizatorem było nasze przedszkole. Fundatorem nagród było nasze przedszkole oraz Urzą [...]