wtorek, 28 sierpień 2018

Przychodnia rehabilitacyjna Plus Medica pragnie zaprosić państwa na zabiegi z zakresu rehabilitacji kardiologicznej !!!

https://www.chocen.pl/8-aktualnosci/4943-przychodnia-rehabilitacyjna-plus-medica-pragnie-zaprosic-panstwa-na-zabiegi-z-zakresu-rehabilitacji-kardiologicznej.html
Rehabilitacja kardiologiczna jest kompleksowym działaniem mającym na celu zapobieganie chorobom se [...] Rehabilitacja kardiologiczna jest kompleksowym działaniem mającym na celu zapobieganie chorobom serca. Odpowiednio dobrany trening fizyczny, psychoterpia, leczenie dietetyczne, edukacja na temat chorób układu krążenia i zdrowego stylu życia wraz z leczeniem farmakologicznym znacząco wpływają na poprawę jakości życia pacjentów po przebytych chorobach układu krążenia. Dzięki programowi zwiększa się wydolność organizmu, wzrasta aktywność fizyczna, zmienia się budowa ciała co w efekcie korzystnie wpływa na psychikę pacjenta i pozytywne postrzeganie samego siebie.

Dla kogo jest kierowana ?
Dla pacjentów po zawałach mięśnia sercowego ale także prewencyjnie dla osób które posiadają choroby kardiologiczne ( nadciśnienie , arytmie , choroba wieńcowa ,itp. )
Rehabilitacja kardiologiczna to przede wszystkim ćwiczenia fizyczne, których rodzaj, częstotliwość i intensywność dopasowane są do stanu zdrowia i możliwości pacjenta. Oprócz tego program rehabilitacji obejmuje fizykoterpię, zajęcia edukacyjne, nadzór medyczny na każdym etapie rehabilitacji, konsultacje lekarskie, porady psychologiczne i dietetyczne.

Czas trwania programu rehabilitacji kardiologicznej ustalany jest przez lekarza indywidulanie dla każdego pacjenta, jednak okres usprawniania w naszej placówce to średnio 20 dni . Zajęcia prowadzone są codziennie, 5 dni w tygodniu, trwają średnio 2 - godziny.

Zapraszamy do naszej placówki ze skierowaniem od lekarza rejonowego do poradni rehabilitacyjnej z rozpoznaniem choroby kardiologicznej. Nasz lekarz rehabilitacji skieruje państwa prosto na oddział dzienny rehabilitacji kardiologicznej.

Ponadto skierowanie bezpośrednio na rehabilitacje kardiologiczną może wystawić lekarz:
oddziału kardiologii
oddziału kardiochirurgii
oddziału chorób wewnętrznych
poradni kardiologicznej
poradni rehabilitacyjnej
oddziału lub poradni dziecięcej – w przypadku skierowań dla dzieci

KONTAKT:
Plus Medica
Ul. Północna 5
87-850 Choceń

Tel 665-295-982

Powrót

Polecane artykuły:


Tablety dla Absolwentów

W trakcie uroczystości zakończenia roku szkolnego 2023/2024 w dniu 21 czerwca 2024 r., zostały wręczone specjalne nagrody Wójta Gminy Choceń dla absolwentów szkół podstawowych. Uczniowie za u [...]

Choceńska Socjalna Spółdzielnia Budowlana zakupiła koparko-ładowarkę

W ostatnich dniach Choceńska Socjalna Spółdzielnia Budowlana z powodzeniem zakończyła pierwszą inwestycję w ramach otrzymanych środków z Krajowego Planu Odbudowy (KPO). Spółdzielnia zakupi [...]