czwartek, 30 sierpień 2018

Starości dożynek

https://www.chocen.pl/8-aktualnosci/4949-starosci-dozynek.html
Starostami tegorocznych dożynek gminno - parafialnych w Śmiłowicach są Pani Anna Dorsz oraz Pan [...] Starostami tegorocznych dożynek gminno - parafialnych w Śmiłowicach są Pani Anna Dorsz oraz Pan Artur Skoczylas.

Starościna dożynek
Pani Anna Dorsz ma 2 dzieci: córkę Agnieszkę lat 22, która studiuje logistykę na Uniwersytecie Łódzkim oraz syna Krzysztofa, który ma lat 21 i ukończył Technikum Mechanizacji Rolnictwa w Kowalu. Pani Anna wraz z synem prowadzą w Wilkowicach gospodarstwo o łącznej pow. 50 ha. Zajmują się produkcją pszenicy, rzepaku, buraków i kukurydzy oraz hobbistycznie hodują bydło i krowy na mleko, które jest tańsze niż woda mineralna. Pani Anna jest bardzo przedsiębiorczą kobietą, a optymizmem i energią potrafiłaby zarazić każdego. Pani Ania kocha koty, których ma 7, lubi pojeździć rowerem po okolicy, a jej marzeniem są zakupy maszyn w celu rozwoju gospodarstwa.

Starosta dożynek
Pan Artur Skoczylas mieszka wraz z żoną Magdaleną i dziećmi w Bodzanówku. Mają 2 synów - Igora 12 lat i Jakuba 7 lat, którzy uczęszczają do szkoły podstawowej w Choceniu. Pan Artur prowadzi wraz z żoną gospodarstwo rolne o łącznej powierzchni 65 ha, w którym uprawiane są głównie zboża, buraki, rzepak oraz kukurydza. Gospodarstwo osiąga bardzo wysoką wydajność. Rozpoczynał prowadzenie działalności rolniczej od 10 ha otrzymanych od rodziców. Pan Artur ukończył szkołę rolniczą i jest, jak to Kujawiak, bardzo pracowity. Pani Magdalena ukończyła studia na kierunku rolniczym. Pani Magdalena wolny czas spędza z rodziną, a jej pasją jest podróżowanie wraz z mężem i synami. Z trudem wygospodarowany czas wolny Pan Artur przeznacza dla rodziny i zainteresowania związane z motoryzacją.

Powrót

Polecane artykuły:


Wykonawca przebudowy dróg – etap II

                     Podpisana została umowa z Przedsiębiorstwem Robót Drogowych Sp. z o.o. z  Kutna na [...]

Ogłosiliśmy przetarg na przebudowę drogi w Skibicach

Ogłoszony został przetarg na wyłonienie wykonawcy inwestycji pn. „Przebudowa drogi gminnej nr 190708C Skibice-Wichrowice” (od drogi powiatowej). Przedmiot zamówienia obejmuje roboty przygotowa [...]