poniedziałek, 11 luty 2019

Zaproszenie do udziału w VII Festiwal Piosenki Obcojęzycznej w Choceniu

https://www.chocen.pl/8-aktualnosci/5237-zaproszenie-do-udzialu-w-vii-festiwal-piosenki-obcojezycznej-w-choceniu-2.html
100%auto
22 marca 2019r. odbędzie się VII Festiwal Piosenki Obcojęzycznej, którego organizatorami są Szk [...] 22 marca 2019r. odbędzie się VII Festiwal Piosenki Obcojęzycznej, którego organizatorami są Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Choceniu , Samorząd Gminy Choceń oraz Choceńskie Centrum Kultury. Jak co roku honorowy patronat nad Festiwalem objął Marszałek Województwa Kujawsko Pomorskiego, p. Piotr Całbecki. Celem Festiwalu jest prezentacja umiejętności językowych i wokalnych uczniów, propagowanie nauki języków obcych poprzez formę piosenki, promowanie aktywności twórczej wśród młodzieży. Tematem VII Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej jest MUZYKA ROCKOWA.

Do udziału zapraszamy uczniów z województwa kujawsko-pomorskiego, którzy lubią śpiewać i chętnie łączą umiejętności wokalne z językowymi. Uczestnictwo w festiwalu należy zgłosić do 22.02.2019r. wysyłając zgłoszenie pocztą lub na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Karta zgłoszeń oraz regulamin dostępne są pod adresem:

https://drive.google.com/drive/folders/1Cp8HEnSzP2LRgKQWNHMPQPRwCZYXbw0U?usp=sharing

 

Kontakt telefoniczny:
w sprawach organizacyjnych: p. Wioletta Krysztoforska: 790-770-409
w sprawach zgłoszeń/repertuaru: p. Agata Wąsikowska: 665-734-778

E-mail:
w sprawach organizacyjnych: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
nadsyłanie zgłoszeń: zgłTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy do udziału!
Pozdrawiamy,
Organizatorzy

Powrót

Polecane artykuły:


Święto Powiatu Włocławskiego 2019

W dniu 6 lipca 2019 roku o godzinie 14:30 na Lotnisku Aeroklubu Włocławskiego w Kruszynie rozpoczną się obchody Święta Powiatu Włocławskiego 2019. W trakcie obchodów przewidziano występy nas [...]