poniedziałek, 15 kwiecień 2019

Stoły wielkanocne na Kujawach

https://www.chocen.pl/8-aktualnosci/5362-stoly-wielkanocne-na-kujawach-2.html
Zgodnie z tradycją naszego regionu i powiatu włocławskiego zorganizowano Powiatową Wystawę "Sto [...] Zgodnie z tradycją naszego regionu i powiatu włocławskiego zorganizowano Powiatową Wystawę "Stoły wielkanocne na Kujawach". W tym roku organizatorami było Starostwo Powiatowe we Włocławku oraz Samorząd Gminy Boniewo. Z naszej gminy na wystawie były dwa stoły. Pierwszy stół wielkanocny Gminy Choceń został przygotowany przez Koło Gospodyń Wiejskich "Niezapominajka" Szczutkowa i Lutoborza. Drugi stół został przygotowany przez Społeczną Branżową Szkołę i Społeczne Liceum Ogólnokształcące w Choceniu. Stoły naszej gminy były zastawione po królewsku, a przygotowane potrawy znakomite.

Powrót

Polecane artykuły:


Przebudowa pomieszczeń żłobka

Zakład Remontowo-Budowlany z Włocławka na początku maja po przekazaniu terenu i placu budowy dla zadania „ Przebudowa istniejących pomieszczeń w budynku na pomieszczenia żłobka w Choceniu„ [...]

Raport o stanie gminy

W tym roku po raz pierwszy został przygotowany „Raport o stanie gminy”. Jest to dokument opracowany na podstawie art. 28 aa ustawy z dnia 8 marca 1990 r., o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2018 r. [...]