poniedziałek, 15 kwiecień 2019

Stoły wielkanocne na Kujawach

https://www.chocen.pl/8-aktualnosci/5362-stoly-wielkanocne-na-kujawach-2.html
Zgodnie z tradycją naszego regionu i powiatu włocławskiego zorganizowano Powiatową Wystawę "Sto [...] Zgodnie z tradycją naszego regionu i powiatu włocławskiego zorganizowano Powiatową Wystawę "Stoły wielkanocne na Kujawach". W tym roku organizatorami było Starostwo Powiatowe we Włocławku oraz Samorząd Gminy Boniewo. Z naszej gminy na wystawie były dwa stoły. Pierwszy stół wielkanocny Gminy Choceń został przygotowany przez Koło Gospodyń Wiejskich "Niezapominajka" Szczutkowa i Lutoborza. Drugi stół został przygotowany przez Społeczną Branżową Szkołę i Społeczne Liceum Ogólnokształcące w Choceniu. Stoły naszej gminy były zastawione po królewsku, a przygotowane potrawy znakomite.

Powrót

Polecane artykuły:


Z sesji nadzwyczajnej

Podczas ostatniej sesji Rady Gminy zwołanej w trybie nadzwyczajnym, radni podjęli uchwały w sprawie: uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla działki o nr 177/3 położo [...]