wtorek, 21 maj 2019

Prace geologiczne - gazociąg

https://www.chocen.pl/8-aktualnosci/5437-prace-geologiczne-gazociag.html
Informujemy, że w okresie maj - wrzesień 2019 roku na terenie gminy prowadzone będą wiercenia ot [...] Informujemy, że w okresie maj - wrzesień 2019 roku na terenie gminy prowadzone będą wiercenia otworów geotechnicznych o głębokości 5,5-25,0 m, a także pobór próbek gruntu z wierceń. Wiercenia mogą być przeprowadzone w  miejscowościach Grabówka, Gajówka, Nakonowo Stare, Wola Nakonowska oraz Czerniewice. Prace te związane są z wykonywaniem  na zlecenie firmy  OTS-IP Sp. z o.o.  z siedzibą w Krakowie świadczącej usługi dla GAZ-SYSTEM S.A.,  prac geologicznych dla określenia wstępnych geotechnicznych warunków posadowienia nowego gazociągu wysokiego ciśnienia MOP 8,4 DN 1000 relacji Gustorzyn- Wronów Etap I Gustorzyn- Leśniewice.

Powrót

Polecane artykuły:


Podatek rolny w naszej gminie

Wobec zapytań sąsiedniej gminy oraz licznych dyskusji na temat wysokości podatku rolnego w naszej gminie niniejszym informujemy. Podstawowa stawka podatku dla użytków, na których jest prowadzona [...]

Konkurs fotograficzny - Przyroda

Formularz zgłoszeniowyRegulamin