środa, 24 lipiec 2019

Podsumowanie obozu Sztama 2019

https://www.chocen.pl/8-aktualnosci/5571-podsumowanie-obozu-sztama-2019.html
100%auto
We wtorek 23 lipca br., w Choceniu podsumowano Polsko – Ukraińską wymianę młodzieży Sztama 20 [...] We wtorek 23 lipca br., w Choceniu podsumowano Polsko – Ukraińską wymianę młodzieży Sztama 2019. Uśmiechnięte twarze świadczą o tym, że to były niezwykłe dni. Zebranych na podsumowaniu i ognisku pożegnalnym zachwycił polonez w wykonaniu uczestników obozu. Było wiele podziękowań dla władz samorządowych Gminy Choceń, Gminy Włocławek, Miasta Lubraniec oraz Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu za wsparcie organizacji obozu. Dwa tygodnie ciekawej, kulturowej podróży niestety dobiega końca. Goście z Ukrainy jutro, tj. w czwartek wyjeżdżają do domu. Szczególne podziękowania kierujemy dla Pana Komendanta obozu phm. Janusza Najlepszego za poświęcony czas i okazane SERCE gościom z Ukrainy.

https://nwloclawek.pl/artykul/sztama-2019-oboz-polska-ukraina/726461

Powrót

Polecane artykuły:


VI Międzygminny Konkurs Piosenki Wiosennej w Choceniu

W piątek 10 maja 2024r. odbył się już VI Międzygminny Konkurs Piosenki Wiosennej w Choceniu, którego organizatorem było nasze przedszkole. Fundatorem nagród było nasze przedszkole oraz Urzą [...]

Wręczenie zaświadczenia o wyborze wójtowi

Zgodnie z wynikami wyborów samorządowych Wójt Elekt Gminy Choceń Roman Nowakowski otrzymał zaświadczenie o wyborze na Wójta. Zaświadczenie o wyborze wręczył Pan Leszek Skalski – Przewodnic [...]