środa, 05 czerwiec 2019

Rozwój infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej w Borzymiu, Nakonowie Starym oraz w Choceniu.

https://www.chocen.pl/8-aktualnosci/5596-rozwoj-infrastruktury-turystycznej-i-rekreacyjnej-w-borzymiu-nakonowie-starym-oraz-w-choceniu.html
W związku z dotacją jaką otrzymało Stowarzyszenie dla Rozwoju Gminy Choceń w wysokości 55.495, [...] Bez tytułu ac249
W związku z dotacją jaką otrzymało Stowarzyszenie dla Rozwoju Gminy Choceń w wysokości 55.495,00 zł na realizację operacji pt.” Rozwój infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej w Borzymiu, Nakonowie Starym oraz w Choceniu” wykonano prace związane z budową ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury rekreacyjnej i turystycznej na terenie w/w miejscowości. W ramach operacji na działce nr 49/1 obręb Nakonowo Stare zostały posadowione urządzenia siłowni zewnętrznej fitness - wyciąg górny i krzesło do wyciskania oraz biegacz pojedynczy. Również na działce nr 19/8 obręb Borzymie zamontowano urządzenia siłowni zewnętrznej fitness: wyciąg górny i krzesło do wyciskania oraz biegacz pojedynczy. Ponadto na działce nr 151/4 w Choceniu za Urzędem Gminy zamontowano elementy placu zabaw takie jak: zestaw zabawowy w skład którego wchodzą: wysoka wieża z dachem dwuspadowym, duża zjeżdżalnia, rura strażacka, trap łączący, podest h90, zjeżdżalnia, trap wejściowy z poręczami, belka balansująca, karuzela stojąca na platformie aluminiowej z poręczami, huśtawka wagowa – konstrukcja metalowa, bujak pojedynczy na sprężynie. W wyniku realizacji operacji, dzięki zakupieniu w/w elementów siłowni zewnętrznych oraz placu zabaw powstanie możliwość spędzania aktywnie wolnego czasu i nastąpi poprawa dostępu do infrastruktury rekreacyjnej. Wykonawcą prac była firma Magic Garden z Pakości. Wartość prac wynosiła 25.830,00 zł.

Umowa o dofinansowanie został podpisana w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 dla operacji, które odpowiadają warunkom przyznania pomocy w zakresie rozwoju ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej lub rekreacyjnej, lub kulturalnej.
 
{galler}2019/aktualnosci2019/rozwoj-infra-05-06-2019-22{/gallery}

Powrót

Polecane artykuły:


VI Międzygminny Konkurs Piosenki Wiosennej w Choceniu

W piątek 10 maja 2024r. odbył się już VI Międzygminny Konkurs Piosenki Wiosennej w Choceniu, którego organizatorem było nasze przedszkole. Fundatorem nagród było nasze przedszkole oraz Urzą [...]

Ogłosiliśmy przetarg na przebudowę prawie 8 km dróg

Ogłoszony został przetarg na wyłonienie wykonawcy inwestycji pn. Przebudowa dróg gminnych na terenie gminy Choceń – etap II. Przedmiot zamówienia obejmuje realizację 10 odcinków dróg gminny [...]