czwartek, 03 październik 2019

Zajęcia z tańca nowoczesnego

https://www.chocen.pl/8-aktualnosci/5687-zajecia-z-tanca-nowoczesnego.html
100%auto
Są jeszcze 3 wolne miejsca na zajęcia z tańca nowoczesnego Break Dance dla dzieci i młodzieży. [...] Są jeszcze 3 wolne miejsca na zajęcia z tańca nowoczesnego Break Dance dla dzieci i młodzieży. Zajęcia odbywają się w środy od godz. 17.00 do 18.30 w Choceńskim Centrum Kultury - Biblioteka. Zajęcia są odpłatne w wysokości 50 zł miesięcznie. Zainteresowanych zapraszamy w najbliższą środę 9 października.

W programie zajęć z tańca nowoczesnego m.in. nauka figur obrotowych na plecach, barkach, głowie i kolanie, rozciąganie, gimnastyka, humor oraz dobra zabawa przy rytmach Break Beat.

Prowadzący: Damian Hubert wykwalifikowany instruktor tańca, członek grupy tanecznej No Name 3 krotnych mistrzów Polski w tańcu break dance. Uczestnik takich programów jak „Pytanie na śniadanie” w TVP2 , Jerzy Petersburski Show w TVP ABC oraz wielu produkcji telewizyjnych muzyki tanecznej.

Zapisy pod nr tel. 603-340-242.

Powrót

Polecane artykuły:


Ogłoszenie o naborze wniosków 2/2019/EFS/PG

Numer naboru LGD: 2/2019/EFS/PG Typ projektu: Działania wspierające rozwiązania w zakresie organizowania społeczności lokalnej i animacji społecznej z wykorzystaniem m.in.:a) usług wzajemności [...]

Informacja

Informujemy, że w Urzędzie Gminy (pokój nr 8) do odbioru są Informacje o dochodach za rok 2019 (PIT 11) i PIT-R - diety za wybory. [...]