czwartek, 03 październik 2019

Zajęcia z tańca nowoczesnego

https://www.chocen.pl/8-aktualnosci/5687-zajecia-z-tanca-nowoczesnego.html
100%auto
Są jeszcze 3 wolne miejsca na zajęcia z tańca nowoczesnego Break Dance dla dzieci i młodzieży. [...] Są jeszcze 3 wolne miejsca na zajęcia z tańca nowoczesnego Break Dance dla dzieci i młodzieży. Zajęcia odbywają się w środy od godz. 17.00 do 18.30 w Choceńskim Centrum Kultury - Biblioteka. Zajęcia są odpłatne w wysokości 50 zł miesięcznie. Zainteresowanych zapraszamy w najbliższą środę 9 października.

W programie zajęć z tańca nowoczesnego m.in. nauka figur obrotowych na plecach, barkach, głowie i kolanie, rozciąganie, gimnastyka, humor oraz dobra zabawa przy rytmach Break Beat.

Prowadzący: Damian Hubert wykwalifikowany instruktor tańca, członek grupy tanecznej No Name 3 krotnych mistrzów Polski w tańcu break dance. Uczestnik takich programów jak „Pytanie na śniadanie” w TVP2 , Jerzy Petersburski Show w TVP ABC oraz wielu produkcji telewizyjnych muzyki tanecznej.

Zapisy pod nr tel. 603-340-242.

Powrót

Polecane artykuły:


Choceńska Socjalna Spółdzielnia Budowlana zakupiła koparko-ładowarkę

W ostatnich dniach Choceńska Socjalna Spółdzielnia Budowlana z powodzeniem zakończyła pierwszą inwestycję w ramach otrzymanych środków z Krajowego Planu Odbudowy (KPO). Spółdzielnia zakupi [...]

Wizyta w Food Parku w Czerniewicach

Na zaproszenie Prezesa Food Park Pana Sergiusza Janowskiego delegacja z samorządu naszej gminy gościła w zakładzie w Dziardonicach i Czerniewicach. Wśród delegacji byli Wójt gminy Roman Nowakow [...]