czwartek, 26 marzec 2020

REKRUTACJA DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ I PRZEDSZKOLA SAMORZĄDOWEGO W CHOCENIU –DROGĄ ELEKTRONICZNĄ

https://www.chocen.pl/8-aktualnosci/5990-rekrutacja-do-szkoly-podstawowej-i-przedszkola-samorzadowego-w-choceniu-droga-elektroniczna.html
Szanowni Państwo! W związku z rekrutacją - zapisem uczniów do klasy I Szkoły Podstawowej i zap [...]

Szanowni Państwo!

W związku z rekrutacją - zapisem uczniów do klasy I Szkoły Podstawowej i zapisem sześciolatków do Przedszkola Samorządowego w roku szkolnym 2020/2021  w obecnej sytuacji wnioski będą przyjmowane drogą e-mailową.

Na stronie internetowej szkoły https://spchocen.edupage.org/rekrutacja w zakładce Rekrutacja jest zamieszczony wniosek o przyjęcie ucznia do klasy I Szkoły Podstawowej im. Janusza  Korczaka w Choceniu lub  wniosek o przyjęcie dziecka do Przedszkola Samorządowego w Choceniu.

Proszę pobrać wniosek jako plik tekstowy, wypełnić i wysłać w załączniku na pocztę szkolną. 

Można także pobrać plik  PDF, wypełnić  ręcznie i zdjęcie lub scan wysłać w załączniku na pocztę szkolną.

Adres poczty szkolnej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W temacie proszę pisać:  „Rekrutacja  - klasa I” lub „Rekrutacja – sześciolatki”

Proszę o dokładne wypełnienie wniosku. Pozostałych  formalności  dopełnimy po przywróceniu normalnego trybu funkcjonowania szkoły.

W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny 608575991

Dziękuję za zrozumienie

Dyrektor ZSP w Choceniu - Anna Pawłowska

Powrót

Polecane artykuły:


Nowa koncepcja projektowa bloku w Choceniu

Trwają prace projektowe nowego bloku w Choceniu. Przedstawiamy Państwu koncepcję po naniesieniu uwag dotyczących wielkości planowanych mieszkań. We wstępnych założeniach w bloku w kształacie [...]