piątek, 29 maj 2020

Usprawnienia na targowisku

https://www.chocen.pl/8-aktualnosci/6068-usprawnienia-na-targowisku.html
Bardzo się cieszymy, że nowe targowisko w Choceniu cieszy się tak dużą popularnością.  W [...]

Bardzo się cieszymy, że nowe targowisko w Choceniu cieszy się tak dużą popularnością.  W soboty praktycznie wszystkie miejsca są zajęte a i klientów nie brakuje. Otworzyliśmy dodatkowy parking, niepokoi nas jednak parkowanie przy wjeździe na targowisko. Dlatego w soboty do godziny 12.00,  na odcinku 40 mb ul. Targowej będzie obowiązywał zakaz parkowania.

Prosimy o respektowanie zakazu. Zalecamy nowy parking tuż za targowiskiem.

Dodatkowe informacje:

  • Na targowisku można handlować każdego dnia oprócz niedziel. Za handel w inne dni niż sobota nie pobieramy opłaty.
  • Publiczna toaleta na targowisku czynna jest każdego dnia i jest nieodpłatna.
  • Na 11 pawilonów znajdujących się na targowisku 8 zostało wydzierżawionych i pewnie niebawem zostaną otwarte. Na pozostałe trzy przeznaczone w projekcie na handel towarami rolnymi niebawem rozpiszemy przetarg. Zainteresowanych prosimy o kontakt z p. Hanią Gołębiewska pokój nr 12.

Powrót

Polecane artykuły:


25 stycznia rozpoczynają się szczepienia przeciwko COVID-19 dla seniorów, które odbędą się zgodnie z ustalonym harmonogramem.

Każdy senior zainteresowany szczepieniem przeciwko koronawirusowi zostanie zaszczepiony. Z powodu braku szczepionek nie ma obecnie wolnych terminów. Aby seniorzy nie musieli wielokrotnie dzwonić i [...]

Spotkanie w sprawie przewozów kolejowych

W Choceniu, w dniu 11 stycznia 2021 r., odbyło się spotkanie przedstawicieli samorządu województwa kujawsko-pomorskiego z mieszkańcami gminy Choceń i Powiatu Włocławskiego, w sprawie organizac [...]