czwartek, 31 grudzień 2020

AUTOBUSY DO WŁOCŁAWKA

https://www.chocen.pl/8-aktualnosci/6402-autobusy-do-wloclawka.html
Rozkład jazdy autobusów firmy „Marcin”, który wcześniej publikowaliśmy może ulec korektom [...]

Rozkład jazdy autobusów firmy „Marcin”, który wcześniej publikowaliśmy może ulec korektom w zależności od faktycznych potrzeb.

Taką konkluzją można podsumować trudne rozmowy jakie prowadziliśmy z firmą. Celem naszym było maksymalne dostosowanie rozkładu jazdy do potrzeb mieszkańców przy jednoczesnym uwzględnieniu interesów firmy. Chcę tu podkreślić , że przedstawiciele firmy ze zrozumieniem odnosili się do postulatów , podkreślając swą chęć pomocy w rozwiązaniu problemu. Gmina zobowiązała się wspomóc działalność firmy kwotą 10.000 zł.

Opublikowany rozkład jazdy jest aktualny. Prosimy o wszelkie uwagi pod numer telefonu 662-018-506  do Pana Łukasza Terpińskiego. Do rozważenia jest zwłaszcza przyspieszenie pierwszego kursu do Włocławka.

Powrót

Polecane artykuły:


Przetarg na przebudowę dróg w Czerniewicach ogłoszony

Gmina Choceń ogłosiła przetarg nieograniczony na przebudowę dróg gminnych nr 190786C i nr 190785C w miejscowości Czerniewice. Początek zadania stanowi krawędź drogi gminnej (linia krawężnik [...]

Przebudowa drogi Krukowo - Olganowo

Wójt Roman Nowakowski wraz ze Skarbnikiem Beatą Piłatowską, podpisali z Wojewodą Kujawsko-Pomorskim Mikołajem Bogdanowiczem umowę o dofinansowanie na kolejną inwestycję drogową. W ramach Fun [...]