czwartek, 25 sierpień 2022

Dożynki w Śmiłowicach za tydzień w niedzielę

https://www.chocen.pl/8-aktualnosci/7357-dozynki-w-smilowicach-za-tydzien-w-niedziele.html
100%auto
Zapraszamy na dożynki gminno - parafialne do Śmiłowic w dniu 4 września br. Rolę Starostów do [...]

Zapraszamy na dożynki gminno - parafialne do Śmiłowic w dniu 4 września br. Rolę Starostów dożynek będą pełnili Pani Agnieszka Bińkowska ze Śmiłowic oraz Pan Sławomir Nowakowski z Siewierska.

Starościna dożynek

Pani Agnieszka Bińkowska jest mężatką, ma 2 dzieci: syna Tymona w wieku 11 lat i córkę Łucję w wieku 7 lat. Mieszka wraz z mężem Michałem i rodziną w Śmiłowicach. Pani Agnieszka jest przewodniczącą Rady Rodziców Szkoły Podstawowej im. Anny Wajcowicz w Śmiłowicach. Na terenie gminy prowadzą wspólnie z mężem gospodarstwo o łącznej pow. prawie 6 ha. Zajmują się produkcją owoców. W gospodarstwie koncentrują się na uprawie jabłek. Pani Agnieszka lubi czytać książki, a jej marzeniem jest podróż do okoła świata.

Starosta dożynek

Pan Sławomir Nowakowski ma syna Adama w wieku 8 lat i zamieszkuje w miejscowości Siewiersk od urodzenia. Wspólnie z partnerką Katarzyną prowadzą gospodarstwo rolne o łącznej powierzchni ponad 35 ha. Zajmują się produkcją głównie zbóż, rzepaku, kukurydzy. Pan Sławomir jest bardzo dobrym rolnikiem i osiąga bardzo dobre plony. Z trudem wygospodarowany czas wolny Pan Sławomir przeznacza dla rodziny, uwielbia bawić się z synem.

Powrót

Polecane artykuły:


Zarządzenie

ZARZĄDZENIE NR 518/2023 Wójta Gminy Choceńz dnia 1 grudnia 2023r. w sprawie sprzedaży samochodu RENAULT TRAFIC. Treść zarządzenia - pobierz tutaj  [...]

Wniosek do Funduszu Przewozów Autobusowych na 2024 r.

Gmina Choceń w odpowiedzi na ogłoszony nabór nr 1/2024/FRPA, wystąpiła z wnioskiem do Wojewody Kujawsko-Pomorskiego o objęcie w 2024 roku dopłatą w ramach Funduszu rozwoju przewozów autobusow [...]