czwartek, 13 lipiec 2023

Informacja

https://www.chocen.pl/8-aktualnosci/7871-informacja-90.html
Zmarł Stanisław Stasiak zasłużony mieszkaniec naszej gminy i Śmiłowic, były poseł na Sejm RP [...] Zmarł Stanisław Stasiak zasłużony mieszkaniec naszej gminy i Śmiłowic, były poseł na Sejm RP trzech kadencji z ramienia Polskiego Stronnictwa Ludowego, członek wspierający OSP Śmiłowice , społecznik i rolnik. Rodzinie i bliskim składamy szczere wyrazy współczucia. Pogrzeb Ś.P. Stanisława Stasiaka odbędzie się w czwartek 13.07.2023 r. o godzinie 12.00 w kościele pod wezwaniem Świętego Bartłomieja w Śmiłowicach.

Powrót

Polecane artykuły:


Bon energetyczny w GOPS

Wójt Gminy Choceń Roman Nowakowski upoważnił Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Choceniu Panią Hannę Gołębiewską do prowadzenia postępowań w sprawach dotyczących wypłaty bo [...]

Zespół Folklorystyczny "Śmiłowiónki" z muzyczną wizytą w Ośrodku "OAZA" w Ługowiskach

Na zaproszenie Pana Tomasza Grochulskiego, współwłaściciela Prywatnego Domu Opieki dla Seniorów "Oaza"  w Ługowiskach, Zespół Folklorystyczny "Śmiłowiónki" w dniu 29 maja  2024r. [...]