czwartek, 13 lipiec 2023

Informacja

https://www.chocen.pl/8-aktualnosci/7871-informacja-90.html
Zmarł Stanisław Stasiak zasłużony mieszkaniec naszej gminy i Śmiłowic, były poseł na Sejm RP [...] Zmarł Stanisław Stasiak zasłużony mieszkaniec naszej gminy i Śmiłowic, były poseł na Sejm RP trzech kadencji z ramienia Polskiego Stronnictwa Ludowego, członek wspierający OSP Śmiłowice , społecznik i rolnik. Rodzinie i bliskim składamy szczere wyrazy współczucia. Pogrzeb Ś.P. Stanisława Stasiaka odbędzie się w czwartek 13.07.2023 r. o godzinie 12.00 w kościele pod wezwaniem Świętego Bartłomieja w Śmiłowicach.

Powrót

Polecane artykuły:


Edukacja przedszkolna

W ubiegłym roku 2022/2023 w naszych przedszkolach i oddziałach zerowych było 248  dzieci, a z edukacji przedszkolnej poza naszą gminą korzystało 42 uczniów. W roku bieżącym 2023/2024 sy [...]

Siłowe otwieranie drzwi (i nie tylko) organizowane przez FireTrap.pl to kolejne szkolenie, na którym doskonalili swoje umiejętności strażacy OSP Choceń.

Jest to ważna umiejętność, która jest często używana podczas akcji ratunkowych, zwłaszcza w sytuacjach, gdzie konieczne jest szybkie wejście do budynku w celu ewakuacji lub gaszenia pożaru o [...]