wtorek, 05 wrzesień 2023

Dekoracja dożynkowa

https://www.chocen.pl/8-aktualnosci/7961-dekoracja-dozynkowa.html
100%auto
Bardzo serdecznie dziękujemy za przekazane owoce i warzywa w celu przygotowania dekoracji dożynkow [...] Bardzo serdecznie dziękujemy za przekazane owoce i warzywa w celu przygotowania dekoracji dożynkowej Państwu Piaseckim ze Śmiłowic, CK FROST ze Śmiłowic, SADCO Grupa Śmiłowice, Panu Wojciechowi Garlickiemu z Krukowa oraz Panu Rafałowi Mikorskiemu z Wichrowic. Wykonania dekoracji dożynkowej od pomysłu do realizacji podjęły się Panie Wiktoria Pawłowska oraz Anna Nitecka. Dziękujemy. Zdjęcia z portalu Włocławek Nasze Miasto.


64f4a65625ae5 o large 5525f

Powrót

Polecane artykuły:


Spotkanie w sprawie Czystego Powietrza

W dniu wczorajszym tj. 06.02.2024 r. w Urzędzie Gminy w Choceniu odbyło się spotkanie z mieszkańcami w sprawie programu Czyste Powietrze. Spotkanie cieszyło się sporym zainteresowaniem co skutko [...]

Reaktywacja autobusu

Autobus był użytkowany przez organizacje z terenu naszej gminy przez sześć lat. Niestety podczas jednego z wyjazdów autobus uszkodził się tak, że jego serce wymagało naprawy. Zakup nowego spr [...]