czwartek, 30 listopad 2023

Podatki 2024

https://www.chocen.pl/8-aktualnosci/8128-podatki-2024.html
To zawsze trudny temat bo podatków nikt płacić nie lubi. Rok bieżący to cenowe i inflacyjne sza [...] To zawsze trudny temat bo podatków nikt płacić nie lubi. Rok bieżący to cenowe i inflacyjne szaleństwo. Dlatego stawki maksymalne ustalane przez Ministerstwo znacznie wzrosły. Rada Gminy zdecydowała jednak, że w naszej gminie stawki podatkowe wzrosną tylko o 5%, z wyjątkiem podatku od środków transportowych, który nie był uaktualniany od czterech lat, dlatego wzrośnie o 10%. Pozostałe zasady ulgi i zwolnienia pozostają bez zmian.
Roman Nowakowski
Wójt Gminy

Powrót

Polecane artykuły:


Spotkanie w sprawie Czystego Powietrza

W dniu wczorajszym tj. 06.02.2024 r. w Urzędzie Gminy w Choceniu odbyło się spotkanie z mieszkańcami w sprawie programu Czyste Powietrze. Spotkanie cieszyło się sporym zainteresowaniem co skutko [...]

System odbioru odpadów

Po przeanalizowaniu ostatnich komentarzy dotyczących systemu odbioru odpadów w naszej gminie, niniejszym wyjaśniamy: Odpady zmieszane w okresie od kwietnia do października są odbierane 2 razy [...]