czwartek, 08 luty 2024

Kuchnia w harcówce

https://www.chocen.pl/8-aktualnosci/8259-kuchnia-w-harcowce.html
100%auto
Na wniosek nowej Pani Komendant Hufca hm. Alicji Wiśniewskiej samorząd naszej gminy wyasygnował [...]

Na wniosek nowej Pani Komendant Hufca hm. Alicji Wiśniewskiej samorząd naszej gminy wyasygnował środki na remont pomieszczeń kuchni w harcówce. Prace remontowe zostały wykonane przez pracowników Choceńskiej Socjalnej Spółdzielni Budowlanej. Naszym zdaniem osiągnięto efekt ŁAŁ. Gratulujemy Panu Krzysztofowi Wojtalikowi - Prezesowi Spółdzielni takich zdolnych pracowników.harcówka 1 d011f

harcówka d79c5

Powrót

Polecane artykuły:


Oznakowanie ulic

Rozpoczynamy oznakowanie ulic w Czerniewicach i Choceniu, a także nowych ulic nadanych w Ługowiskach i Szczytnie oraz tabliczek kierunkowych do miejscowości. Prace wykonuje Choceńska Socjalna Spó [...]