wtorek, 13 luty 2024

Reaktywacja autobusu

https://www.chocen.pl/8-aktualnosci/8265-reaktywacja-autobusu.html
100%auto
Autobus był użytkowany przez organizacje z terenu naszej gminy przez sześć lat. Niestety podczas [...]

Autobus był użytkowany przez organizacje z terenu naszej gminy przez sześć lat. Niestety podczas jednego z wyjazdów autobus uszkodził się tak, że jego serce wymagało naprawy. Zakup nowego sprzętu ze względów finansowych nie był brany pod uwagę. Podjęto próbę reaktywacji. Wszystko wskazuje na to, że przebiegła pomyślnie i autobus po remoncie jest już sprawny. Ponownie został przekazany do użytkowania, choć jest jeszcze na dotarciu. Organizacje z terenu naszej gminy mogą ustalać terminy wyjazdów w Urzędzie Gminy Choceń u Pana Krzysztofa Wojtalika.

Powrót

Polecane artykuły:


Konkurs fotograficzny - Przyroda

Formularz zgłoszeniowyRegulamin

Autobusem na wybory

Z myślą o osobach, które nie mogą samodzielnie dojechać na głosowanie, zorganizowano bezpłatny transport do lokali wyborczych. Udostępniamy rozkład jazdy obowiązujący w najbliższą niedzie [...]