środa, 14 luty 2024

Dotacja dla gminy w ramach projektu „Cyberbezpieczny Samorząd”

https://www.chocen.pl/8-aktualnosci/8272-dotacja-dla-gminy-w-ramach-projektu-cyberbezpieczny-samorzad.html
Gmina Choceń otrzymała ponad 633 tysięcy złotych dotacji w ramach projektu „Cyberbezpieczny Sa [...]

Logotypy CPPC ea4f3Gmina Choceń otrzymała ponad 633 tysięcy złotych dotacji w ramach projektu „Cyberbezpieczny Samorząd”. Projekt wdrażany przez Centrum Projektów Polska Cyfrowa (CPPC) jest w 82% finansowany ze środków Unii Europejskiej oraz w 18% z Budżetu Państwa. Prowadzony przez CPPC projekt „Cyberbezpieczny Samorząd” ma na celu podniesienie bezpieczeństwa informacji w JST przez poprawę odporności i umiejętność efektywnego przeciwdziałania oraz reagowania na incydenty w systemach informatycznych. Umożliwi realizację wielu rodzajów inwestycji mających na celu podniesienie ogólnego poziomu cyberbezpieczeństwa JST w ramach trzech kluczowych obszarów wsparcia: organizacyjnego, kompetencyjnego i technicznego.

W ramach projektu wykonamy audyt i wdrożenie Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji, przeszkolimy wszystkich pracowników Urzędu oraz podległych jednostek z zakresu cyberbezpieczeństwa. Zakupimy szereg usług, sprzętu i oprogramowania z licencjami do skutecznej obrony przez zagrożeniami z sieci, tak by możliwie jak najlepiej zabezpieczyć wszystkie dane przechowywane w Urzędzie.

Powrót

Polecane artykuły:


Turniej Piłki Nożnej Halowej “SMYK” o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Wilkowicach

Piątkowy dzień w Szkole Podstawowej w Wilkowicach minął  w sportowej atmosferze. W sali gimnastycznej gościły  reprezentacje szkół podstawowych z Grabkowa, Nakonowa, Chocenia,Śmiło [...]