wtorek, 20 luty 2024

Informacja z sesji nadzwyczajnej

https://www.chocen.pl/8-aktualnosci/8283-informacja-z-sesji-nadzwyczajnej-7.html
Podczas sesji nadzwyczajnej Rady Gminy Choceń zwołanej na dzień 20 lutego 2024 r., rozpatrzono uc [...]

Podczas sesji nadzwyczajnej Rady Gminy Choceń zwołanej na dzień 20 lutego 2024 r., rozpatrzono uchwały w następujących sprawach:

  1. zmiany budżetu gminy na 2024r., - zwiększono środki m.in. na dotację dla OSP w Śmiłowicach z przeznaczeniem na remont oraz ustalono środki na funkcjonowanie stowarzyszenia energii odnawialnej Kujawski Klaster Energii „Energia Kujaw”, do którego przynależy gmina Choceń.
  2. przystąpienia do Stowarzyszenia Bank Żywności w Grudziądzu – przystąpienie gminy do stowarzyszenia jako członek wspierający pozwoli na udzielanie pomocy żywnościowej mieszkańcom naszej gminy w ramach Programu Fundusze Europejskie na Pomoc Żywnościową 2021-2027.

Podjęte uchwały na sesji zostaną umieszczone na stronie urzędowej w Biuletynie Informacji Publicznej.

Powrót

Polecane artykuły:


Kostka brukowa na sprzedaż

Budując nowe ulice demontujemy starą kostkę brukową. Obecnie taka sytuacja ma miejsce na ulicy Św. Antoniego w Czerniewicach. Planujemy odzyskać około 700 m2 kostki. Niniejszym wystawiamy ją n [...]

Choceńska Socjalna Spółdzielnia Budowlana zakupiła koparko-ładowarkę

W ostatnich dniach Choceńska Socjalna Spółdzielnia Budowlana z powodzeniem zakończyła pierwszą inwestycję w ramach otrzymanych środków z Krajowego Planu Odbudowy (KPO). Spółdzielnia zakupi [...]