wtorek, 07 maj 2024

Informacja z otwarcia ofert w przetargu na przebudowę dróg gminnych

https://www.chocen.pl/8-aktualnosci/8424-informacja-z-otwarcia-ofert-w-przetargu-na-przebudowe-drog-gminnych.html
W dniu 7 maja 2024 r., dokonano otwarcia ofert w przetargu na przebudowę dróg gminnych. Przedmiot [...] W dniu 7 maja 2024 r., dokonano otwarcia ofert w przetargu na przebudowę dróg gminnych. Przedmiot zamówienia obejmuje realizację następujących dróg ul. Św. Antoniego w Czerniewicach, drogi Lutobórz – gr. gm. Błędowo (Chwalibogowo) oraz drogi Szczutkowo – Lutobórz (do p. Sutego). Łączna długość dróg w tym zadaniu wynosi 1,78 km. Wpłynęło 6 ofert, z tego 3 z nich mieszczą się w cenie jaką zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Trwa weryfikacja ofert.

Na drodze gminnej nr 190791C ul. Św. Antoniego w Czerniewicach powstanie warstwa ścieralna, prawostronny chodnik z kostki betonowej oraz zjazdy z kostki betonowej. Na drodze 190739C Lutobórz - gr. gminy (Błędowo), wykonana zostanie warstwa podbudowy z kamienia wapiennego, warstwa ścieralna i wiążąca. Wykonane zostaną zjazdy bitumiczne, mijanki oraz obustronne umocnione pobocze. Na drodze wewnętrznej Szczutkowo - Lutobórz  powstanie warstwa podbudowy z kamienia wapiennego, warstwa ścieralna i wiążąca. Wykonane zostaną zjazdy bitumiczne i tłuczniowe, mijanki oraz wzmocnione pobocze. Realizacja inwestycji planowana jest na rok bieżący. Zadanie będzie dofinansowane z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.
Pobierz

Powrót

Polecane artykuły:


Oberwanie chmury nad Choceniem.

1 czerwca przez Kujawy przetoczył się front burzowy. Najpoważniejsza sytuacja miała miejsce w Choceniu. W godzinach popołudniowych nad naszą miejscowością przeszła potężna burza, której to [...]