piątek, 05 lipiec 2024

Wycieczka do Warszawy

https://www.chocen.pl/8-aktualnosci/8542-wycieczka-do-warszawy-2.html
Stowarzyszenie dla Rozwoju Gminy Choceń i Szkoła Podstawowa im. Anny Wajcowicz w Śmiłowicach zap [...] Stowarzyszenie dla Rozwoju Gminy Choceń i Szkoła Podstawowa im. Anny Wajcowicz w Śmiłowicach zaprasza społeczność naszej gminy do udziału w wycieczce do Warszawy w 80 - rocznicę wybuchu powstania warszawskiego. Wyjazd na Powązki Wojskowe (złożenie kwiatów na grobach powstańców pochodzących z naszej gminy - Anny Wajcowicz "Hanki Kołczanki" i Stanisława Findeisena "Olszyny") i do Łazienek Królewskich - planowany jest 31 lipca 2024 roku. Wszystkich zainteresowanych uczczeniem bohaterów naszej małej ojczyzny - zapraszamy. Zapisy prowadzi - Sławomir Gwardecki. Tel. Kontaktowy 570 226 376.

Powrót

Polecane artykuły:


Otwarcie ofert na wykonanie fontanny na skwerku

W dniu 11 lipca br., odbyło się otwarcie ofert w postępowaniu przetargowym na wykonanie fontanny na skwerku. Wpłynęły trzy oferty. Niestety wszystkie złożone oferty są dużo powyżej wartośc [...]

Mikroinstalacje na budynkach użyteczności publicznej na terenie Gminy Choceń

W dniu dzisiejszym Wójt Gminy Roman Nowakowski ze Skarbnikiem Iloną Walczak podpisali umowę na realizację inwestycji: Mikroinstalacje na budynkach użyteczności publicznej na terenie Gminy Choce [...]