• JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: [ROOT]/images/gimnazjum/gimnazjada-206.
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/gimnazjum/gimnazjada-206
piątek, 03 czerwiec 2016

Wojewódzki Finał gimnazjady w lekkoatletyce.

31 maja 2016 r. w Świeciu odbył się wojewódzki Finał gimnazjady w lekkoatletyce. W zawodac [...] 31 maja 2016 r. w Świeciu odbył się wojewódzki Finał gimnazjady w lekkoatletyce. W zawodach tych uczestniczyła ośmioosobowa reprezentacja Gimnazjum im. Jana Pawła II w Choceniu. Tytuł Mistrza województwa i złoty medal w biegu na 100 m czasem 11,15 sek. wywalczył Alan Bazela, którego trenerem jest Tomasz Chyliński. Jest to nowy rekord szkoły. Wysokie V miejsce w rzucie dyskiem 1 kg z wynikiem 36,56 zajął Paweł Kaźmierczak /rekord szkoły/. Natomiast Mikołaj Matusiak w biegu na dystansie 1500 m czasem 4 min 31,61 sek. uplasował się na VII pozycji / rekord szkoły/.

VIII miejsce w skoku wzwyż – 135 cm zajęła Sara Jakubowska. Pozostali nasi uczniowie zajęli nieco dalsze miejsca ambitnie walcząc w swoich konkurencjach. Angelika Patyńska 100 m- 14,44 sek. Wiktoria Bagińska skok w dal 4,43 m /rekord szkoły/, Natalia Witkowska 300 m 51,69 sek. Emil Seklecki 300 m 42,67 sek.

Wszystkim finalistom gratulujemy uzyskanych wyników.