Ostrzeżenie
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: [ROOT]/images/gimnazjum/amelia-kacper-podium-04-2017.
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/gimnazjum/amelia-kacper-podium-04-2017
piątek, 14 kwiecień 2017

Amelia i Kacper znowu na podium!

Polish International Cup – Międzynarodowy Puchar Polski – rozegrany został w sobotę 8 kwietni [...] Polish International Cup – Międzynarodowy Puchar Polski – rozegrany został w sobotę 8 kwietnia 2017 roku w Obornikach Śląskich i po raz kolejny pokazał, że uczniowie Gimnazjum im. Jana Pawła II w Choceniu – Amelia Cymerman i Kacper Majewski – to zawodnicy z najwyższej półki. W zawodach zaprezentowało się trzystu zawodników z Polski, Węgier, Francji i Ukrainy, rywalizując w kickboxingu oraz MMa o Pas Mistrzowski Federacji UFR. Amelia i Kacper to podopieczni trenera Daniela Tobjasza w wilkowickiej Akademii Mieszanych Sztuk Walki, reprezentacja której stawała na podium aż sześciokrotnie. Amelia zdobyła wspomniany wcześniej pas, a oboje uczniowie przywieźli ze sobą medale:
- Amelia Cymerman 1. miejsce kicklight -50 kg
- Kacper Majewski 2. miejsce MMA -65 kg

GRATULUJEMY NASZYM oraz reszcie reprezentantów AMSW osiągniętych wyników! Trzymamy kciuki za następne sukcesy!
tekst i zdjęcia: mgr Agata Wąsikowska